PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733879}
5,8 28 948
ocen
5,8 10 1 28948
5,2 18
ocen krytyków
Na granicy
powrót do forum filmu Na granicy

To byłby niby"thriller" ale ja nie mogłem przestać się śmiać jak widziałem na ekranie jak delikatnie pada śnieg na dworze a w głośnikach hula wichura niczym na Antarktydzie...Bohaterowie siedzą w domu a za oknem widać drzewa i to samo he he ....Wiatr wyje,dmie a drzewa za oknami ani rusz( może z cementu??)...Kolejna scena...Chyra z Dorocińskim idą do domu śnieg pada delikatnie, normalnie po czym zmieniamy ujęcie i wpadają do domu a tam wieje z pola halny i wpada masa śniegu do chaty...Nie mogłem po prostu...Naprawdę ludzie zajmujący się dźwiękiem w tym filmie nie widzieli jak się zachowuje śnieg podczas wichury??????......Strasznie zmarnowany potencjał tego filmu, bo muzyka , zdjęcia i klimat ogólnie był bardzo fajny...Cóż z tego jak zabił to wszystko dźwięk.....ech Polska....

ocenił(a) film na 3
Toudi_filmaniak

Film został uhonorowany Złotymi Lwami na Festiwalu w Gdyni właśnie za dźwięk, hihi ;)

Toudi_filmaniak

Hehe... A to wszystko w Dolby Arytmos!!! :D

ocenił(a) film na 3
Toudi_filmaniak

Polskie filmy powinny mieć wgrane napisy - dialogi są tak marnej jakości, że wręcz nisłyszalne. Czy naprawdę w XXI wieku polscy dźwiękowcy ciągle nie potrafią zrobić normalnego dźwięku?!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones