PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=375640}

Na pewno, być może

Definitely, Maybe
6,9 68 376
ocen
6,9 10 1 68376
6,0 7
ocen krytyków
Na pewno, być może
powrót do forum filmu Na pewno, być może

Mi osobiście od razu do gustu przypadła April. Wogóle spoko była. Miałam nadzieje że ona była matką. Ale pod koniec filmu zaczęłam podejrzewać że Emily może być matką i trochę się rozczarowałam że ona. Ale dobrze że jednak ona bo Will i tak wkońcu jest z April. Hurra. :> Ps film oceniam na 9/10

użytkownik usunięty
Ama97

Ja też byłam za nią od początku. :)
Komedia romantyczna na zasadzie zagadki - proste, a jakie dobre. :) Postawa dziewczynki również bardzo przypadła mi do gustu, chciała, żeby jej tata był szczęśliwy, a nie, żeby był koniecznie z jej mamą.

ocenił(a) film na 6
Ama97

przecież April nie była matką , fakt też byłem za nią ale przecież jest pokazane że to Sarah ( historyjna Emily) jest matką ale Will się z nią rozwiódł ;)

ocenił(a) film na 9
Garrus12

Wiem że Emily jest matką musiałeś źle zrozumieć moją wcześniejszą wypowiedź :) i dobrze że się rozwiódł Emily najmniej mi pasowała.

Ama97

chociaż wiedziałam, że się mylę to chciałam, żeby Summer była matką (przez wielką sympatię do Rachel ;> ) i też się rozczarowałam jak okazało się, że to ta Emily :\ ...
naprawdę fajna ta zagadka, długo nie wiadomo jak się film skończy ---> to uważam za największy atut każdego filmu ;)

Ama97

byłam za April...jak zobaczyłam, że Emily jest matką myślałam, że już po wszystkim i film jakoś beznadziejnie się skończy...a tu po 10 latach jednak wrócił do April. Świetny film :)

ocenił(a) film na 9
moviefun006

no superowy isla jest fajna i podobna do Amy Adams obie je lubie

ocenił(a) film na 7
Ama97

ja też

Ama97

A mi się najbardziej podobała Summer :) pełna namiętności dziennikarka, wątek z nią był najfajniejszy :)

ocenił(a) film na 9
marlena_lug

każdy ma swoje zdanie . Summer była u mnie na drugim miejscu bo April the best ;)

ocenił(a) film na 10
Ama97

April najlpesza

ocenił(a) film na 10
Patrycja_93

najlepsza * i rzeczywiście podobna do Amy Adams

ocenił(a) film na 7
Patrycja_93

kiedyś na początkach kariery często je mylilem

ocenił(a) film na 6
marlena_lug

Mi też się podobała Summer gdyby nie to, że cały czas utrzymywała kontakt z tym dziadkiem.

ocenił(a) film na 6
Ama97

Ja matkę rozpoznałam po kolorze oczu. Często były przybliżenia twarzy i jakoś niebieskie oczy rzucały mi się w oczy :P haha Tylko nie byłam pewna czy reżyser zwrócił na to uwagę tak jak ja i czy przypadkiem nie zapomniał dobrać aktorek pod tym względem.

ocenił(a) film na 9
siasiarzyna

znając życie to przypadek bo często w filmie oboje rodziców ma np brązowe oczy a dziecko niebieskie :p

ocenił(a) film na 6
Ama97

Chyba muszę wziąć się za dobór aktorów do ról wtedy nie będzie takich wpadek, hehehe :P

ocenił(a) film na 8
Ama97

Od pierwszej sceny przy kserze widać było, że jest chemia między głównym bohaterem a April- nie wiem, czy aktorzy tak dobrze odegrali swoje role, czy aktorka ma tyle uroku, że nie da się jej nie lubić i jej nie kibicować, czy może był to przypadek. Od pewnego momentu domyślałam się, że to nie ona będzie mamą Mai, ale miałam nadzieję, że się zejdą :). Jestem pozytywnie zaskoczona, że rodzice dziewczynki nie wrócili do siebie, bo jednak decyzji o rozwodzie nie podejmuje się ot tak i denerwują mnie już w filmach takie zakończenia szczęśliwe na siłę. Trochę to nierealne, że takie małe dziecko było na tyle dojrzałe, żeby kibicować związkowi taty z inną kobietą, zamiast za wszelką cenę próbować namówić go do zejścia się z mamą, ale nie będę się czepiać. Historia Summer była moim zdaniem najgorzej przedstawiona i denerwowała mnie strasznie ta postać. Nawet z wyglądu mi się ona nie podobała, mimo że w innych filmach uważałam zawsze tę aktorkę za bardzo ładną.

melanie163

To jest realne, dzieci nie są wcale takie subiektywne.

ocenił(a) film na 7
Ama97

Mi też od razu spodobała się April ,wątek z nią był najfajniejszy i czułam,że to ona jest matką Mai.Pod koniec filmu zaczęłam sie zastanawiać ,,Kurde to czemu jednak im nie wyszło i czemu znowu pojawia się ta zołza ?''Myślałam jednak,że zaraz zniknie i w ogóle,że główny bohater i April będą razem no i,że jednak się nie rozwiodą bo dzięki tej historii przypomni sobie co razem przeszli i jak to sie stało ,że są razem ...Byłam bardzo rozczarowana ,że to Emily jest matką Mai ..Szkoda,że sie związali ,stracone lata ..jedyne co im wyszło to córka.Dobrze,że mimo,ze Emily jest matką Mai i minęło wiele lat to Will i April sie zeszli :)

ocenił(a) film na 7
Ama97

Jasne, ze April naj ;)

Ama97

A gdzie oznaczenie że to spojler do cholery?

ocenił(a) film na 9
ScaRLeTT234

w nazwie tematu było napisane wystarczyło przecytać!!

Ama97

sory :) Przeczytałam A wy za kim byliście? i to mi wystarczyło aby wiedzieć czego chce autor tego postu więc Przepraszam.

ocenił(a) film na 9
ScaRLeTT234

Nic się nie stało :)

ocenił(a) film na 7
Ama97

Spodziewałem się, że Emily będzie matką, ponieważ gdzieś tak od połowy filmu w ogóle pominęli jej wątek na rzecz April i Summer. Dlatego oczywiste, że jak powrócili potem do Emily, to aby jej wątek było sens ciągnąć, to musiała okazać się matką :)

ocenił(a) film na 7
Ama97

APRIL

ocenił(a) film na 6
Ama97

Emily. Przynajmniej ja bym tak wybrał. Od kiedy Elizabeth Banks pojawiła się na ekranie, nie mogłem od niej oderwać wzroku. April też była fajna, i bardzo podobał mi się jej wątek.

użytkownik usunięty
Lucas207

Tak samo. W końcu składał jej przysięgę, że jej nie opuści, a tu po komentarzach widzę, że panny zadowolone, bo się z nią rozwiódł. A później płacz jak to od nich facet ucieka ;D

ocenił(a) film na 6

Słusznie że ktoś wreszcie to zauważył. To całe swobodne podejście do kwestii rozwodów, zrywania etc... Jesteśmy tym zasypywani w filmach, a to przecież w życiu bywa tragedia. Tylko w filmach pokazują to zbyt lekko.

ocenił(a) film na 8
Ama97

Stawiałem, że matką okaże się April i wbrew pozorom chyba ona jest najważniejsza dla całej tej historii jak pokazuje to zakończenie filmu.

Ama97

Jest coś takiego jak oznaczenie "uwaga, spoiler" -.-

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones