PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109426}

Na pomoc!

Help!
7,6 2 924
oceny
7,6 10 1 2924
Na pomoc
powrót do forum filmu Na pomoc!

Uwielbiam :-)

ocenił(a) film na 7

Film, mimo że niezbyt śmieszny i niezbyt mądry, ma cudowny klimat. Emanuje z niego niezmącona radość życia. Widać, słychać i czuć, że chłopcy się świetnie bawią i zarażają tym wszystkich naokoło. Polecam bardzo na jesienne dołki.

użytkownik usunięty
MalaMi_fw

Popieram Cię :-) Bitelsi są NAJLEPSI <3

ocenił(a) film na 9

Nie zgodzę się, że niezbyt śmieszny. Przecież tu co rusz to gag, godny Pythonów, którzy wystartowali z podobnym humorem 4 lata później. Scena, w której wszyscy wyruszają na Bahama lub scena "Przerywniku|" o po prostu majstersztyki!

ocenił(a) film na 8
taoisian

Uwielbiam ten film, ponadczasowe gagi rozśmieszają mnie do łez.
Super !

użytkownik usunięty
sandrasakaszfil

Oglądałam go z przyjemnością przez całe półtorej godziny. Potem czułam się mega pozytywnie przez cały dzień.
Film dla fanów i nie tylko

ocenił(a) film na 5

No ja niestety nie mogę przebrnąć, choć bardzo bym chciał. Obejrzałem połowę, dokończę kiedy indziej. Ten film musiał być bardzo zabawny i przełomowy 50 lat temu ale po tylu latach, każdy z tych wszystkich zawartych w nim gagów powtórzył się 100 000 razy w innych filmach. Jestem niemal pewny, że każdy z was - chwalących ten film - gdyby obejrzał film z niemal identycznym humorem i sytuacjami jak w "help" ale stworzonym w aktualnych czasach, to ostro skrytykowałby go oraz jego twórcę za nieudolność i brak smaku.
Ja jak najbardziej planuję dokończyć oglądanie tego filmu ale tylko dlatego, że był swego rodzaju przełomem w kinematografii - był jednym z pierwszych filmów w którym zaczęto bawić się ostrością obrazu i wymyślnym kadrowaniem. Oprócz tego fajnie zobaczyć i utrwalić sobie w głowie obraz beatlesów oraz ich wspaniałą muzykę. Jednak tak jak mówię - film pod względem wykonania i fabuły jest dla mnie ciężki do przebrnięcia ale rozumiem też wasze podejście i nie neguję go w żadnym wypadku :).

ocenił(a) film na 9
Ruin

Zgodzę się, że nie każdemu może się podobać :) Nie zgodzę się, że film się zestarzał!
Co prawda jestem ogromną fanką, więc może moje zdanie powinno się dzielić na pół ;), ale oglądała go również moja przyjaciółka, która ich, lekko mówiąc, nie lubi. Uśmiała się strasznie. Przede wszystkim humor w tym filmie to humor typowo brytyjski, co więcej - typowo beatlesowski. Trochę surrealistyczny, trochę bondowski, trochę pythonowski. Nie wiem, czy mogłabym wskazać dzieło podobne pod względem 'gagów' (zresztą nie znoszę tego słowa).
Na pewno nastraja pozytywnie. Mam nadzieję, że jednak uda Ci się przez niego przebrnąć :)

ocenił(a) film na 8
MalaMi_fw

Dokładnie! Klimat jest super!

ocenił(a) film na 8
Harry_Jones

Gdzie mozna znalezc ten film (z lektorem) ?? Niestety nie ma go na youtube, cda, czy iptak...:-/ Niedawno wyszedl chyba na blue ray'u...Trailer na youtube..REWELA, tak jakby byl robiony wczoraj :-) Byc moze dla Was utraci przez to swoj urok, ale chlopcy tak, jakby powstali kilka lat temu...Podobne wrazenie robi DVD "1" (chyba to bedzie moj prezent na tegoroczne Swieta ;-)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones