PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838872}

7,5 10 1 72005
7,2 51
ocen krytyków
Na rauszu
Jak pisał Marek Bieńczyk: "Jeść musisz, boś istota żywa, pić możesz, boś człowiek." Choć w "Na rauszu"... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Filmy o piciu czy innych uzależnieniach to często ciężkie dramaty, które w alarmistycznym tonie ostrzegają nas przed ich negatywnymi skutkami. „Na rauszu" też to robi ale nie w sposób kategoryczny. Wręcz sugeruje, że od czasu do czasu jest wskazane chlapnąć sobie kielicha. Albo i dwa.    więcej
Film wbija w fotel brutalnością i wymownością niektórych scen, ale też wzrusza i rozbawia do łez. Jest zarówno mocny, jak i subtelny. Obraz dopełnia idealnie dobrana muzyka.  więcej
Aktorzy w obiektywie Grøvlena dobrze wykonują powierzone im zadanie, jednak całe show skrada świetna, pierwszoplanowa rola Mikkelsena. Przedstawia nam on zagubionego mężczyznę, wieku średniego, szukającego wrażeń w pijackim eksperymencie niosącym za sobą pewne smutne konsekwencje. więcej
Czy "Na rauszu" sprawił, że będziemy się chcieli bawić z Vinterbergiem dalej, dał nam moralnego kaca, a może po prostu pozostawił z irytującym bólem głowy i chęcią zapomnienia o wszystkim? więcej