PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6464}

Na rozstaju

Intersection
5,9 2 046
ocen
5,9 10 1 2046
Na rozstaju
powrót do forum filmu Na rozstaju

Sadze,ze bardziej adekwatny tytul do tego filmu bylby odpowiednik angielskiego
intersection-przecięcie.Dzielo to jest dramatem Vincenta,ktory dalej kocha swa zone zimna i
zdradzajaca go Sally.Kocha tez nowo poznana ciepla Olivie.Nie potrafi odejsc od zony,bo
obawia sie braku kontaktu z corka Meaghan,ktora uwielbia.Z Olivia snuja plany na
przyszlosc,ale biedaczysko nie potrafi przeciac tej wiezi z przeszloscia.Juz,juz mial wyslac
list do Oliwii informujacy ja o zerwaniu gdy nagle pod wplywem malej rudowlosej wnuczki
mleczarza decyduje sie na slub z nia.Dzwoni do niej informujac ja o swej decyzji a
wiadomosc zostawia na sekretarce.Wsiada do swego merceesa i pedzi do niej na leb na
szyje.Po drodze ma jednak wypadek i trafia do szpitala.Zakonczenie zobaczycie jak
sciagniecie go z netu.Wspaniala gra Sharon Stone i Lolity Davidovich oraz troche ponizej
mozliwosci Richarda Gere'a.Osobiscie nie podobaja mi sie te jego male chytre oczka,ale
nie mozna mu odowic braku aktorstwa.Jako amant podobal mi sie w Pretty Woman,Zatancz
ze mna,Noce w Rodanthe a takze w Hachiko,Rycerz krola Artura,Szakal,Przepowiednia i
Niewierna.Moja ocena to 8/10.
Mietek Jakobs

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones