PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=393306}

Na samo dno

Loaded
5,8 1 808
ocen
5,8 10 1 1808
Na samo dno
powrót do forum filmu Na samo dno

Fatalny

ocenił(a) film na 2

Ten film to po prostu katastrofa. Właśnie przerwałam go w połowie bo jest taki nudny. Ledwo co tu widać jakąś fabułę, nie wiadomo, o co tak właściwie chodzi. Może ciekawszy jest w II poł. ale na serio nie da się przetrwać:/
Nie polecam ani trochę!

Collony

Jak nie wiesz o co chodzi w tym filmie to znaczy, że jesteś niepełnosprawny. Jak ci się już taki film nie podoba to idź sobie oglądnij dobranocke bo może nie dorosłeś jeszcze do tego żeby oglądać filmy na takim poziomie! zastanów się nad tym co piszesz a nie wymyślaj jakiś głupot, że ci spanie bierze. nara

ocenił(a) film na 2
mateusz1906

"...bo może nie dorosłeś jeszcze do tego żeby oglądać filmy na takim poziomie!" czyli jakim ?? pukanie do dna od spodu ??? Nie dziwię się, że Collony nie zajarzył bo ten film jest tak głupi że trzeba albo mieć doświadczenie z głupcami albo być na ich poziomie inaczej się nic a nic nie zrozumie. Bohaterowie popełniają tyle karygodnych błędów że zgodnie z teorią ewolucji powinni zginać. Aktorzy grają bez przekonania, już więcej napięcia widzi się w Modzie na sukces. Oglądanie schnącej farby na ścianie dostarcza więcej wrażeń niż ten film.
Ode mnie 2/10 bo jednak widziałem gorsze dzieła ;)

ocenił(a) film na 1
Collony

Zgadzam sie z Collony ten film jest tak nudny ze po 15minutach zasnelem se an godzine a potem ogladalem znudow czekajac na cos fajnego w tym filmie i sie wkoncu skonczyl a ja niczego sie interesujacego nie doczekalem;] Dziecko z podstawowki lepsze scenriusze by ulozylo...

ocenił(a) film na 3
Collony

też zasnąłem na nim denny film i ten podwójny efekt dźwiękowy całkowicie spół mi drzemkę:)
daję mu 3/10

ocenił(a) film na 5
aquistr79

no niestety jest nudny i po prostu głupi;) ale wytrzymałem ze względu na Nathalie Kelley bo mi sie bardzo podoba i w toxio driff fajnie grała polecam z nią;)

Collony

pomysł nie jest zły, ale wykonanie ? to chyba jakiś żart. film jest nudny nudny nudny i za dlugi jak na taki totalny brak akcji.
gdyby nie bracia nie warte byłoby to mojej uwagi.

ocenił(a) film na 6
Collony

ludzie jeszcze zescie prawidziwego dna nie widzieli skoro po tym filmie tak jedziecie.. calkiem znosny przecietniaczek ktory troche przydlugawo sie rozkreca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones