PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492024}

Na skróty

The Shortcut
5,1 1 334
oceny
5,1 10 1 1334
Na skróty
powrót do forum filmu Na skróty

finał lekkie zaskoczenie choć już w środku filmu coś mi się nie podobało w tym młodszym bracie. Jak koleś szedł z tym łańcuchem też mona było się domyśleć że to ten schizowy brat

Pytanie kto zabijał psy ?

ocenił(a) film na 6
rado111_2

no raczej nie Benjamin, bo miał za krótki łańcuch żeby podróżować po lesie za psami ;)

ocenił(a) film na 1
rado111_2

Obejrzałem całość i nie doszukałem się w filmie zalet...
Już na początku filmu coś mi się nie podobało i nie kazało dalej oglądać...
Fabuła i całość ograna, już od początku wiedziałem jak mniej więcej ten film będzie się rysował.
Nie najgorzej się oglądało? 7/10 jak dla mnie przesadzone - u mnie film dostał 1/10 (jak dobrze mieć własne zdanie...)

punkt za dziewczyny, reszte pomine milczeniem.

Co to samego zabijania psów - mógł to robić albo Ivor, albo ktorys ze schizowanych braci - w koncu pies na sciezce byl a nie wydaje mi sie, zeby ktos tam przenosil zabitego psa, jednak biorac wszystko w kupe, wychodzi ze robił to Ivor - w kazdym razie to moj jedyny post nt tego filmu - osobiscie nie tego sie spodziewalem po horrorze...

ocenił(a) film na 6
anthroxx

Też sądzę, że psy zabijał któryś z braci ( ja stawiam na Ivora), ale nie rozumiem ostatniej sceny. Więc Derek i jego brat to zaplanowali całą akcję? Mnie się wydaje, że nie, ale to czemu Derek wcale się nie przejął jak jego brat zabił Lisę ?

ocenił(a) film na 4
ania2710

Dobre pytanie ,bo ja tez tego nie rozumiem? Chyba musze się z tym przespać i pomysleć.. A jak ktoś ma jakąs ciekawą teorię to napiszcie ;]

ocenił(a) film na 10
joashia

a skad mieli wiedziec ze starzec ma brata?
Zobacząc skutego starca w piwnicy chcieli go uwolnic.
logiczne chyba .

wiadomo ze starzec zabijał psy. przeciez nie dzieciak, widac bylo to na poczatku filmu jak sam dzieciak sie przestraszył zabitego psa.
uzyjcie troche mózgu, to nie boli.
pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
rado111_2

A mnie się właśnie podobał! :P
Nie nastawiałem się na nic wielkiego i nie spotkało mnie wielkie rozczarowanie. Film choć prosty i z pozoru z oklepaną fabułą, ma dosyć ciekawy twist pod koniec i głównie dzięki temu taka ocena, choć w zasadzie nie jest jakoś ani źle zagrany, ani źle nakręcony.
Oczywiście niezadowolonych może być cała zgraja.

Całkiem dobry, ja – polecam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones