PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492024}

Na skróty

The Shortcut
5,1 1 334
oceny
5,1 10 1 1334
Na skróty
powrót do forum filmu Na skróty
ocenił(a) film na 5
McLlovin

Pełna zgoda - sam będąc zupełnie zażenowanym końcówką odjąłem co najmniej 1 punkt.

Końcówka zupełnie nie pasująca do całości i tyle - to że niby ma pokazywać zapewne podobieństwa w tolerowaniu zła we własnej rodzinie nie zmienia tego ani trochę.

tc1987

ja odjąłem 2, produkcja Sandlera niebędąca komedią - byłem sceptycznie nastawiony od poczatku, ale jednak fabuła świetna, no ale cóż ta nieszczęsna końcówka

ocenił(a) film na 6
McLlovin

100% racji.

ocenił(a) film na 7
McLlovin

Ja się nie zgodzę. Końcówka jest tu świetna! Całkowicie zmienia dobrotliwą postać głównego bohatera in plus. Poza tym, nie spodziewamy się tego w ogóle, więc jest to dodatkowy plus.

Drewniany_Pajacyk

takiej głupoty niekt by sie nie spodziewał na koniec

ocenił(a) film na 6
McLlovin

A ja przeciwnie dodałem punkt, bo końcówka jest fajna i z jajem zrobiona. Poza tym zwruć uwagę że podobnego motywu [SPOJLER] dziecko jako morderca jest bardzo mało w filmach, no jeszcze w tym to widziałem http://www.filmweb.pl/film/Rzeź-2006-298389 jak chłopiec zamordował gościa piłą mechaniczną.

użytkownik usunięty
McLlovin

Właśnie skoczyłam oglądać film i myślałam, że gorzej już być nie może - a jednak! Końcówka spowodowała, że zaczęłam się po prostu śmiać ;)
Popieram!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones