PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=492024}

Na skróty

The Shortcut
5,1 1 334
oceny
5,1 10 1 1334
Na skróty
powrót do forum filmu Na skróty

tak jak w tytule. Cały film przemija jak w 1 minute, ciągła ciekawość i super aktorzy;p
blondyneczka najlepsza !!!!!!:D
polecam i pozdrawiam!!!!

ocenił(a) film na 3
astok0

Raczysz żartować czy to jakaś kiepska prowokacja?

ocenił(a) film na 10
KillYourGod

to i to

a tak na serio to Ty tutaj jestes prowokatorem

astok0

Blondi była sztuczna jak nie wiem co...

ocenił(a) film na 4
astok0

Komuś się dowcip wyostrzył, film totalny gniot, gra aktorska marna i sztuczna, fabuła infantylna, film bardzo szybko irytuje i doprowadza do frustracji a sama końcówka to już mistrzostwo. Bardzo długo musiałem doszukiwać się plusów żeby postawić mu 4...

Dark_Sider

Końcówka była bardzo dobra, jednak przez cały film wiało nuda. tylko 4/10 i to za końcówkę.

mrs robinson

Co do tego że rzucają ocenami 10/10 się zgodzę trochę źle robią,ale ten film nie był naprawdę zły,był on fajny,po prostu 3ba było go zrozumieć,nie wszystkie filmy muszą opierać się na litrach krwi,rozbryzgujących się mózgach,oczywiście ten film zawierał tego trochę,ale zauważ że nie cały film opierał się na tych scenach,sadzę że filmy w których laski które są prawie nagie, zamiast uciekając na dwór uciekają na piętro,albo przewracają się,wchodzą tam gdzie najczęściej jest morderca,to nie jest już moim zdaniem horror,no wybacz,ale przyznaj że w wielkiej ilości filmów są wszystkie wyżej sytuacje ,a tu??
ani wbiegania po schodach,bzdurnego przewracania się gdy ktoś goni,i zero rozbieranki!!
to jest film który zasługuje na miano horroru i ocenę 8/10 .
Film i ocena jest uważam dość uzasadniony i uzasadniona,by ktoś komu film się podobał przyznał mi rację .
Oczywiście ty także masz prawo do własnej opinii którą szanuje.

pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones