PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=563921}

Na sprzedaż

Everything Must Go
5,9 4 593
oceny
5,9 10 1 4593
Na sprzedaż
powrót do forum filmu Na sprzedaż

Will Ferrell to świetny aktor, potrafiący grać naprawdę skrajne role, które jednak w większości obijają się o klimat komediowy. Tutaj moim zdaniem pokazał całą paletę swoich umiejętności. Bardzo ciekawy i wciągający film pozwala nam wczuć się w losy bohatera, i dać nam do myślenia w sprawie swojej egzystencji i ogólnego postępowania z własnym życiem. Reasumując to kawał niezłego komediodramatu .... 7/10 polecam

użytkownik usunięty
Adash

zgadzam się z wypowiedzią,film zrobiony w konwencji dobrego kina amerykańskiego z lat 90 tych.

Adash

no właśnie Farrell nie ma dobrych recenzji ani też go wielu nie toleruje ale dla mnie osobiście to człowiek na którego przyjemni się patrzy i nawet ciekawie oddaje emocje. Dla mnie Farrell to pozytywny aktor.

ocenił(a) film na 8
markin

Tą rolą też mnie pozytywnie zaskoczył. Wcześniejsze role w "prymitywnych" komediach spowodowały że zaszufladkowałem go aktorach z filmów kategorii C i D. Tą rolą pokazał dobry kawałek aktorstwa, a i przy tym sam film mi się bardzo spodobał również dzięki jego grze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones