PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630023}

Na tropie Marsupilami

Sur la piste du Marsupilami
6,2 5 954
oceny
6,2 10 1 5954
Na tropie Marsupilami
powrót do forum filmu Na tropie Marsupilami

Ciekawostka

ocenił(a) film na 7

Zauważyliście, że przez większość filmu Pablito miał prawą dłoń w kieszeni. Jakie macie pomysły
dlaczego?

ocenił(a) film na 4
piotrek2009r

Pewnie dlatego że grający go Jamel Debbouze nie ma ręki, ale mogę się mylić ;)

ocenił(a) film na 3
tomash_10

ma rękę niewładną po tym jak jako nastolatek wepchnął pod pociąg kolegę żeby go ograbić z kurtki. Tamten zginął, a Jamel ma niedowład. Sprawa znana we Francji, wystarczy pogrzebać w necie. Nie jest takim uroczym komikiem.

ocenił(a) film na 4
flanker69

Faktycznie dopiero w Marsupilami zobaczyłem, że faktycznie ma całą rękę.

A komikiem jest uroczym. Młodość miał nieciekawą ale z tego co wiem "wyszedł na ludzi".

piotrek2009r

ależ ciekawostka... chyba tylko jeśli nie oglądałeś innych filmów z Jego udziałem, warto polecam:)

ocenił(a) film na 5
anuta

zgadzam się!

lifecontemplacion

;-) a czemu na 5???

ocenił(a) film na 5
anuta

początek troszeczkę za bardzo mi się dłuuużył, a poza tym po "Misji: Kleopatrze" bardzo ciężko mi będzie tych dwóch głównych bohaterów widzieć w czym innym. ale miły film :)

lifecontemplacion

oj na początku też miałam wrażenie , że będzie niewypał...ale chyba miałam dobry nastrój do niego!;) no Kleopatrze i dubbingowi niewiele już może dorównać ;-) hehe

ocenił(a) film na 5
anuta

ahhh nasz dubbing <3 mistrzowski jest wręcz!

lifecontemplacion

dokładnie <3 :D i chyba tylko Pingwiny mogą dorównać ;-) Marsupilami hm.. cieniej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones