PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630023}

Na tropie Marsupilami

Sur la piste du Marsupilami
6,2 5 954
oceny
6,2 10 1 5954
Na tropie Marsupilami
powrót do forum filmu Na tropie Marsupilami

Jako wielbiciel Alaina Chabata czekałem z niecierpliwością na premierę DVD w Polsce, która
przesuwana była już wielokrotnie. Filmweb podaje informację, że dystrybutor, czyli TIM Film Studio
wydał DVD z dniem 18.04.13. Tylko, że na stronce TIM F.S. nie ma żadnej informacji na temat
premiery ani nawet żadnej wzmianki w zapowiedziach. Postanowiłem do nich zadzwonić.
Powiedziano mi, że data premiery nie jest znana. Zapytałem więc wprost, czy w ogóle do niej
dojdzie. Usłyszałem, że prawdopodobnie nie.
Dlaczego ktoś wydaje tyle pieniędzy na polski dubbing, zatrudniając do niego znanych polskich (i
nie tylko) aktorów, po czym nie wydaje filmu na DVD? My naprawdę jesteśmy bogatym krajem.

grubydaras

No to są chyba jakieś żarty. Na DVD widziałem już gorsze filmy, a ten nie jest jakimś gniotem.
A co z osobami, które kupiły płyty w przedsprzedaży? Nabici w butelkę przez dystrybutora?
Może chociaż będzie jakaś dystrybucja cyfrowa?

ocenił(a) film na 7
marcuss00

Nie potrafili odpowiedzieć, czy się go w ogóle doczekamy.
Mam nadzieję, że któregoś dnia znajdę go jako dodatek do jakiegoś szmatławca typu "Pani domu"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones