PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7988}
6,6 14 134
oceny
6,6 10 1 14134
Nad Niemnem
powrót do forum filmu Nad Niemnem

Akcja za długa, nudna, każdą scenę można by było skrócić. Dialogi ciekawe, interesujące (zwłaszcza z udziałem Benedykta), ale niektóre postaci papierowe i puste (np. Janek). Generalnie film oceniam negatywnie, książki nie czytałem i zapewne nie przeczytam, bo pewnie pani Orzeszkowa zaserwuje mi jeszcze więcej opisów przyrody niż przedstawiono w filmie. Ble.

ocenił(a) film na 9
Kouecki

Nie zgadzam się z tobą jak i film tak i książka są bardzo ciekawe.Polecam ci najpierw przeczytać książkę,a póżnień wypowiadać się na ten temat.W sumie oceniam film pozytywnie 8/10.

Kouecki

to wszystko kwestia gustu.... ja kocham i książkę (tak jest w niej dużo opisów - ale nie rozumiem co w tym złego?) i film (za każdym razem płaczę jak go oglądam i moim zdaniem Adam Marjański wspaniale zagrał Jana Bohatyrowicza..... ) więc naprawdę to tylko kwestia gustu.....

ocenił(a) film na 9
mahout

Bo to jest dobry film i książka także za każdym razem jak ją czytam mam łzy w oczach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones