PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=732676}

Nadejdą lepsze czasy

Something Better to Come
7,6 2 723
oceny
7,6 10 1 2723
7,2 5
ocen krytyków
Nadejdą lepsze czasy
powrót do forum filmu Nadejdą lepsze czasy

Tak jak w temacie. Czy zna ktoś z Was tytuł jednej z ostatnich piosenek w filmie jaką śpiewa grając na gitarze jeden z mieszkańców wysypiska? Czy ta piosenka w ogóle ma tytuł, czy to ten człowiek wyczarował coś tak pięknego... Dziękuję za pomoc.

ocenił(a) film na 8
CzlowiekWolny

Dopisuję się do pytanka.

ocenił(a) film na 7
yansen

i ja również

CzlowiekWolny

Чиж & Co - О Любви ?

ocenił(a) film na 10
alintys

Raczej nie to.. Chodzi o piosenkę, którą jeden z bohaterów filmu śpiewa grając na gitarze na w jednej z ostatnich scen. W ten śpiew było włożone tyle miłości. Ah, pomóżcie, proszę ;)

ocenił(a) film na 10
CzlowiekWolny

Nie, przepraszam, to jednak ta piosenka... Obejrzałem ten fragment filmu, żeby skonfrontować. Boże, ten chłopak zaśpiewał wersję tej piosenki jedyną w swoim rodzaju. Serce ściska jak się pomyśli w jakich warunkach ten człowiek żyje.. Słucham tej piosenki ze łzami w oczach.

ocenił(a) film na 10
CzlowiekWolny

wczoraj obejrzałam ten dokument i ten chłopak i ta piosenka złamały mi serce. Utalentowany, przystojny, sprawiający wrażenie tak sympatycznego...czemu tam skończył? Na dodatek w końcowym fragmencie filmu, jak Jula mówi o tym, że większość nigdy nie wyszła stamtąd i ilu ludzi ona tam znała, i że oni umarli , pojawia się m.in. jego twarz. Boję się myśleć co to oznacza.

ocenił(a) film na 10
puotka

i niestety już wiem.... http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-obcasy/1,53662,19248532,400-godzin-przedzier ania-sie-przez-smieci-stapanie-po-krawedzi.html?disableRedirects=true :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones