PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=740860}

Nadzy wśród wilków

Nackt unter Wölfen
7,3 4 279
ocen
7,3 10 1 4279
Nadzy wśród wilków
powrót do forum filmu Nadzy wśród wilków

Zrealizowany na terenie dawnego obozu koncentracyjnego Buchenwald. trailer https://www.youtube.com/watch?v=WSJPSHV5-z8

drenz

Fakt dobra pozycja,choć to tylko remake enerdowskiej produkcji sprzed ponad pół wieku...

pawelk1504

No właśnie porównałam sobie obie wersje. Różnice są. Ta starsza jest bliższa książce. Ale obie są wspaniałe.

renax33

Dobrze wiedzie i może się skuszę za jakiś czas na tą starszą wersję,bo niedawno obejrzałem OLDBOYA-oryginalnego koreańskiego,a zaraz po nim remake amerykański i nie był,to dobry pomysł...

pawelk1504

Nie znam tego filmu. Ta stara wersja nie jest tak panoramiczna, malownicza, ale w tej surowości przemawia do mnie. Jankowskego gra aktor znany z roli Jaśka z 'Samych Swoich'. Przestrzeń obozowa w wersji starszej jest bardziej 'obozowa'. Zresztą filmy czarno-białe lubię.
Ja znalazłam ten film po rosyjsku, ale może Ci się uda po polsku...

renax33

To jestem lepszy na pewnym portalu z nazwą ,,gryzonia'' znalazłem z napisami pl...
Też lubię polskie filmy czarno-białe,ale np. wspomnianych przez Ciebie SAMYCH SWOICH wolę w kolorze...

pawelk1504

Po rosyjsku miało swój urok. To piękny język, w którym 'riebiata' brzmi najpiękniej na świecie. Napisz mi czy Ci się spodobał film.
'Samych swoich' wolę w wersji czarno-białej, ale 'Jak rozpętałem drugą wojnę światową' - w kolorze.

ocenił(a) film na 7
drenz

Gdzie można obejrzeć z napisami pl ?
Znalazłem tylko z lektorem :(

theszatanx

Nie wiem, ja obejrzałem z lektorem w tv, napisów chyba nie ma.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones