PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719714}

My Ordinary Love Story

Nae Yeon-ae-eui Gi-eop
6,3 23
oceny
6,3 10 1 23

Nae Yeon ae eui Gi eop
powrót do forum filmu Nae Yeon-ae-eui Gi-eop

Czegoś nie rozumiem w zakończeniu. On nie poszedł do więzienia i przyszedł do niej do szpitala? wcześniej ona coś mówiła jak była w tym jego domu że tego nie wiedziała, ale oni naprawdę będą razem, czyli co, on nie poszedł do pierdla i razem są znów?

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

ale w którym momencie mowiła że naprawde beda razem? Rzeczywiscie na koncu filmu zostało zasugerowane że są parą

ocenił(a) film na 9
Ruby_in_Gold

Aż obejrzałam ostatnie 25minut jeszcze raz. I rzeczywiście jest taki fragment w którym ona go niby przekonuje, że będzie się bardziej starać, bo była egoistką i nigdy nie interesował ją jego gust, a potem jej głos w tle że wtedy jeszcze nie wiedziała że te słowa są prawdą. Myślę, że nie ma co kombinować, tylko trzeba wziać to interpretacje, którą sugeruje film, że przyszedł po nią do szpitala

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

no, mówiłam że było takie coś, jej myśli

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

swoją drogą ty to się poświęcasz, ze 3 razy oglądałąś od nowa część filmu żeby potwierdzić moją teorię tylko :D

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

cheh ;) zaciekawiło mnie to po prostu. To było dziwne, bo czasami było słychać jej myśli (wypowiadane jej głosem) a czasami głos jakby narratora - innej osoby. A może nie ma co doszukiwać się wiekszego sensu, gdyby chcieli się ścisle trzymać realiów, to nie byłoby zaskoczenia. Rzeczywiście szkoda, że scenarzyści nie zasugerowali możliwego rozwiązania tej historii. Uciekł? Przeszedł operację plastyczną? Byłoby o wiele więcje zabawy gdyby scenarzyści podsuneli jakąś wskazówkę

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

zgadzam się z twym mądrym słowem!

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

Fajnie jakby zrobili, scenę "rok później". Ona niby normalnie żyje, ale on wraca po nią, bo uciekł i przeszedł operację plastyczną. A tak ona jest w szpitalu, czyli od akcji w domu mineło kilka dni, i nie wiadomo jak to jest możliwe że zjawia się w szpitalu

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

mądrze prawisz Ruby :)

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

no ale powiedz sama, wtedy miałoby to chociaż cień sensu, a tak niewiadomo skąd on wział w tym szpitalu, mimo tego że jej przyjaciółka powiedziała, że nie będzie musiała go oglądać. Pomijam fakt potrącenia przez samochód, bo w filmach to standard, że po takich urazach ludzie sie tylko otrzepują i idą dalej. A może w filmie jest jakaś wskazówka, a my ją przeoczyłyśmy?

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

kurcze ja i ty oglądałam i Aigoo i trzy przeoczyłyśmy? Nie chc się wierzyć...

into_the_moonlight

Oj tam mówię wam, że ona z "nagłej tęsknoty" sobie to wyobrażała, a ostatnia scena była sceną ze wspomnień. Chcieli pokazać, że ona nadal go kocha. Za mało pokazali wskazówek, żeby doszukiwać się drugiego dna.

ocenił(a) film na 6
Aigoo

Ja już nie wiem co myśleć, to nie brzmi źle :D

ocenił(a) film na 9
Aigoo

Własnie dlatego że jest mało wskazówek moim zdaniem powinniśmy brać najbardziej oczywiste rozwiązanie, czyli to że on naprawde po nią przyszedł

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

Chyba wam zostawię dochodzenie bo ja już się gubię w domysłach xD

ocenił(a) film na 7
into_the_moonlight

Identyczne zakończenie jak w "Nameless Gangster" i też mam zagwozdkę :). Według mnie na pewno przeżył, bo jeszcze się dobrze nie rozpędzili tym rzęchem, więc co najwyżej został poturbowany. Może poszedł z nimi na jakąś ugodę, bo też chcieli go zabić? :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones