PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=719714}

My Ordinary Love Story

Nae Yeon-ae-eui Gi-eop
6,3 23
oceny
6,3 10 1 23

Nae Yeon ae eui Gi eop
powrót do forum filmu Nae Yeon-ae-eui Gi-eop

A myślałam że już mnie nic nie zaskoczy :) Rewelacja - coś co ma być komedią romantyczną okazuje się...

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

a tak w ogóle, nie wiem czemu ale ta przyjaciółka głównej to świetna była xD Tak ją lubiłam! Taka drobna policjanteczka z taką zabawną fryzurą :D A najlepsza scena to z bratem jak powierzył jej swoje dziewictwo i ta taka mina co mi się kojarzyła jakby dumny z siebie już miał dostąpić tego pierwszego razu i taki kozak xDDDDDDDDDDDDDDDD A ona włoski sobie poprawia, onieśmielona od razu, a wcześniej się zarzekała że nie ma faceta bo nie chce czy coś xD

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

No tak, masz rację :) Tu silna policjantka jednym ciosem powaliłaby "grubego-karka" a jak zjawił się młody chłopaczek toz robiła się z niej mała, nieporadna dziewczynka. To typowe przedstawienie kobiet w korei. Pisała o tym nawet na swoim blogu Polka mieszkająca tam od lat. Koreanki sa na pozór wyemancypowane, silne, niezalezna, samodzielne, ale w kontaktach z mężczyznami zaczynają mrugać rzęskami, buzia w ciup i "oppa!"

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

no to widać po dramach, migdalą się do nich strasznie. Mnie to szczerze aż wkurza. Tam u nich facet to nie wiem, jak bóg czy coś!

into_the_moonlight

Oj tam dziewczyny, toż to same leciałybyście w ramiona boskiego i szarmanckiego oppy. Nie można ich winić w końcu 90% tychże chłopów jest chaebolami. Sama bym majątkiem nie pogardziła.

A co do tej przyjaciółki to muszę przyznać, że strasznie sympatyczna była.

ocenił(a) film na 6
Aigoo

Co to są chaebole Aigoo :D No okropnie sympatyczna, mnie prawie zawsze kobiety irytują, szczególnie jak się mizdrzą do chłopów, ale ona robiła to w taki niewinny słodki sposób i była po prostu bardzo fajna! Boski iszarmancki to mówisz o każdym czy o tym bracie głównej bohaterki :P Ej on też był strasznie sympatyczny! :D

into_the_moonlight

Takie bajecznie bogate rodzinki- typu Samsung, Hyundai i wiele innych.
O tym byciu szarmanckim to tak ironicznie pisałam:P

ocenił(a) film na 6
Aigoo

w sensie że bogaci dziedzice albo biznesmeni? założyciele firm?

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

masz tego bloga gdzieś tak btw?

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

http://wkorei.blogspot.com/ to skarbnica wiedzy, babka wydawała też książki, prowadzi audycje radiowe

ocenił(a) film na 6
Ruby_in_Gold

a masz link do artykułu o tych zachowaniach kobiet przy koreańskich mężczyznach? znasz może jej książkę Za rękę z koreańczykiem?

ocenił(a) film na 9
into_the_moonlight

nie znam tej książki, zastanwiałam się czy jej nie kupić, nie pamietam gdzie jest ten artykuł musis zpoprzeglądac jej blog

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones