PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847730}

Nagła śmierć

Welcome to Sudden Death
4,0 563
oceny
4,0 10 1 563
Nagła śmierć
powrót do forum filmu Nagła śmierć

..i filmy z nim ( Michael Jai White), więc pewnie zobaczę, aleczy serio nie można nagrać innego filmu tylko remake, jesli dobrze sądzę po zwiastunie i tytule?

romek_krakow

Niestety, ale ten remake z różnicą, że akcja dzieje się podczas meczu koszykówki jest bardzo zły.
Sztuczny niczym hallmarkowa produkcja, tragiczne dialogi, jak i gra aktorska, czy zero napięcia.
Nawet końcówka meczu, a przecież Amerykanie na koszykówce znają się doskonale została spartolona - widać wyraźnie, że gracz rzuca za 3pkt, a przyznane zostają 2pkt.
Nie polecam i lepiej jeszcze raz zrobić powtórkę z oryginałem z JCVD...

ocenił(a) film na 3
romek_krakow

To nie remake, to jakieś żałosne wypociny - nieudaczna podyobka :-( A White... żal dupę ściska! Kiedyś się chwalił, że jest lepszy od Bruce'a Lee He he!!! Na razie to idzie w ślady Van Damme'a, Seagala i innych "superheros", a jest tak "szybki" i "dobry" jak Norris...

romek_krakow

Film bardziej przypomina parodię, niż wierny remake. Wszystko jest do bólu przerysowane i komiczne. Ja się setnie uśmiałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones