PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30668}

Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?

The Naked Gun 2½: The Smell of Fear
7,1 71 541
ocen
7,1 10 1 71541
6,7 9
ocen krytyków
Naga broń 2 1 2: Kto obroni prezydenta
powrót do forum filmu Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?

Geniusz

użytkownik usunięty

Nie wiem czy jest podobny temat, szczerze powiem nie chce mi sie szukać. Ale czy ktoś zwrócił uwagę na scene erotyczną, po lepienu garnków?! Geniusz! Nie mogłem wytrzymać ze śmiechu, kamera pokazuje ręce trzymające łóżko, drżace (pewnie z podniecenia) i zamiast sceny erotycznej pokazane są mogłoby sie wydawac niewinne obrazki. Niewinne dla kogoś bez wyobraźni :D. na początku spokojnie, pociąg wjeżdzajacy w tunel, a to facet robiący hot doga (wkłada parówke do bułki) olbrzymie maszyny wpychają tłoki do cylindrów, koleś wciskający się do armaty. Pod koniec wylatuje. I dużo innych szczegółów. Szczerze dla mnie po prostu MAJSTERZTYK! Za samą tą scene film jest godny oskarów!

ocenił(a) film na 10

Chyba każdy kto to oglądał zwrócił uwagę na tą genialną scenę (10/10)

użytkownik usunięty

MrSid, nie ma się co tak podniecać, scena łóżkowa zastąpiona kilkoma, jak to nazwałeś niewinnymi obrazkami, nie jest w tym filmie niczym oryginalnym. Taki chwyt był wykorzystany m.in. w starszych serialach takich jak Benny Hill czy Latający Cyrk Monty Pythona.

ocenił(a) film na 8

Ja zwróciłam uwagę... niesamowity kawałek
@użytkownik usunięty - oczywiście, że sam pomysł nowy nie jest, bierze się z czasów starszych od seriali, kiedy to w Hollywood cenzura była i golizny nie wolno było pokazać
https://pl.wikipedia.org/wiki/Kodeks_Haysa
Nie tyle chodzi tu o odkrywczość, co o odświeżenie - wszak migają tu nie tylko sceny zastępcze oceanów, ale i bardziej wyraźne sugestie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones