PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30668}

Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?

The Naked Gun 2½: The Smell of Fear
7,1 71 544
oceny
7,1 10 1 71544
6,7 9
ocen krytyków
Naga broń 2 1 2: Kto obroni prezydenta
powrót do forum filmu Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?

Co to za piosenka, kiedy śpiewają Ci policjanci przebrani za artystów? "Besamemuczo" śpiewają. Z góry dziękuje.

butryk

Cześc ja tez jej szukałem wszędzie -niestety bezskutecznie :-( Więc postanowiłem najnormalniej w świecie wyciąć ten kawałek z filmu :-) Jesli tylko będziesz chciał - przemailuje

pozdrawiam

maly_kornel

tytuł to "Besame mucho" i jest kilku wykonawców. Ja słyszałem wersje Beatellesów (nie wiem jak to sie pisze :P )

butryk

Zgadza sie , szukałem pod tym tytułem niestaty ściągnołem z 50 piosenek i zadna nie pasowała :-( Ale wersja którą posiadam jest bardzo sypatyczna i własciwie najlepsza z mozliwych bo to oryginał z filmu :-)
Posłać ??

ocenił(a) film na 10
maly_kornel

Zachęcam wejść na: http://pl.wikipedia.org/wiki/B%C3%A9same_mucho

tam macie zbiór najważniejszyhc coverów. Warto zaznaczyć, że to prawdziwa klasyka jak i sztandar dla latynoskiej muzyki, coś jak dla Francuzów "La Vie En Rose" czy "Ne Me quitte pas".

Pozdrawiam!

maly_kornel

jakbys mogl to ja bym prosila na maile ten kawalek :D rybcia666@ow.pl :) z gory dziekuje

kruszynQa

dopiero teraz zauwazylam ze zle mi sie wcisnelo w podaniu adresu :P adres brzmi rybcia666@o2.pl

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones