PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=103760}

Naga broń

Chek law dak gung
6,1 1 971
ocen
6,1 10 1 1971
Naga broń
powrót do forum filmu Naga broń

Film bez treści, efekty zastępują sztukę walki, a same bohaterki chude, pająkowate i wszystkie do siebie podobne (Azjatki). Na wybiegu wyglądałyby interesująco ale w tym filmie po prostu groteskowo.

ocenił(a) film na 10
Kondrat

wcale nie są do siebie podobne. nie wiem jak ty patrzysz, przecież różnice widać od razu. takie filmy z reguły są bez konkretnej treści, chociaż uważam, ze w tym wypadku tak nie jest. moze nie wyszło im to wspaniale, ale chcieli przedstawić sytuacje, które niestety mają miejsce na swiecie. w tym filmie chodziło o to jak ona walczą (a robiły to zajebiście). Wiekszośc z nich nie trafiłaby na wybieg (nie mówię tu o Meggie, bo ona jest modelką przy swoim wzroście 170 cm nei wiem jak sie tam dostała), bo sa za niskie, no chyba, zę masz na myśli chińskie pokazy mody :/ dziękuję ja wysiadam :/

olci

Urodę mają podobną, to fakt, ale nie są do siebie podobne.
No chyba, że ktoś ogląda film z jednym okiem.zamkniętym, próbując się zdrzemnąć.

A nie wiesz jak się dostała do filmu czy na wybieg?
Bo.co.do filmu to się chyba domyślam.

ocenił(a) film na 4
Kondrat

Przesadzasz trochę Panie Kondrat film jest kiczowaty ale główne bohaterki są palce lizać :) to że ty nie lubisz Azjatek nie oznacza tego że każdy tak musi mieć !

Olci ma 100% rację "wcale nie są do siebie podobne." fakt nie lubienia przez ciebie Azjatek powoduje to że wszystkie Azjatki są dla ciebie podobne :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones