PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8011}

Nagi lunch

Naked Lunch
7,2 16 880
ocen
7,2 10 1 16880
7,5 16
ocen krytyków
Nagi lunch
powrót do forum filmu Nagi lunch

Jedyne co mi się w tym filmie podobało, to anegdota o dupie.

givon4

Podzielam zdanie jeśli chodzi o anegdotę, z całego filmu to ona jest najlepsza.

Pan_i_PaniKa

film to jeden wielki bełkot ale anegdota o dupie mnie rozjebała :)

Ricky79

Hej, możecie ją przytoczyć? :-)

edyska92

musiał bym film ściągnąć a już go dawno wykasowałem bo szkoda miejsca na dysku pozdrawiam :)

Ricky79

Kradniesz film, oceniasz na jeden i do tego się tym chwalisz, że jesteś torrentowym złodziejem i kompletnym bezguściem

edyska92

masz linka https://www.youtube.com/watch?v=84ADfaS-XTM :)

Ricky79

Dziękuję pięknie! Anegdota świetna - nigdy wcześniej takiego czegoś nie słyszałam :-)

ocenił(a) film na 8
Ricky79

hahahahaha mocne ;DD

ocenił(a) film na 5
Looter

film nieludzko po.ebany. Oglądałem go kiedyś po buchu, to powiem szczerze, że nie wiedziałem czasem czy to ja jestem taki najarany, czy to ten film jest tak poschizowany. Okazało się, że jedno i drugie.

Mayk_L

Popieram poprzednika

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
Ricky79

niektorzy ludzie nie powinni siegac po takie filmy dla nich przeciez jest kino z Mroczkiem lub Karolakiem,czyli rzeczy na ich poziomie intelektualnym

CienSoulwhore

Myślisz że mnie tym obrazisz ? wali mnie to jeśli podobają ci się filmy które zawierają jeden wielki bełkot to twoja sprawa, mi film nie przypadł do gustu więc nie musisz od razu obrażać innych i wywyższa jaki to z ciebie intelektualista.

ocenił(a) film na 9
Ricky79

dla prostaka algebra to tez belkot, a jak cie nie obchodzi moje zdanie to po co odpisujesz. Jedynie wyrazam smutek ze troglodyci sie wypowiadaja o filmach ktorych nie rozumieja zamiast zostac przy Szybkich i Wscieklych gdzie fabuly nie ma ,ani metafor nie ma wiec widz z IQ na poziomie szympansa sie nie pogubi.

CienSoulwhore

Wypowiedziałem się bo mnie obraziłeś i zrobiłeś to kolejny raz, jak dla mnie jesteś zwykłym pajacem który się wymądrza, wiec daruj sobie dalsze wpisy chyba że chcesz pójść na wymianę zdań, czyli obrażania się nawzajem to proszę bardzo.

CienSoulwhore

Ktoś co ocenia film Piąty Element na 6/10 to jak dla mnie nie zna się na kinie, widzę że wszystkie filmy S-F do dla ciebie problem ze zrozumieniem ale o dupie film to ty rozumiesz nie dziwię się skoro jesteś prostym gimbusem.

ocenił(a) film na 9
Ricky79

Kazdy sie lubuje w takim SF jakie jest na jego poziomie , Ty lubisz Piąty Element a ja Piotra Szulkina ktorego filmow tez bys nie zrozumial ,bo sa metafory, czyli to dziwne slowo ktorego jeszcze nie znasz, ale nie bede offtopowal ,bo juz pokazales ile masz lat :D . Ogladaj sobie filmy z wybuchami i wyscigami ,nic madrzejszego nie zrozumiesz wiec chociaz nie oceniaj tego co Cie przewyzsza

CienSoulwhore

Długo szukałeś w słowniku ? :)

CienSoulwhore

"Nie oceniaj tego, co Cię przewyższa". Bredzisz człowieku. Bredzisz jak potłuczny. Rzucasz pseudointelektualnym bełkotem, robisz z siebie snoba, patrząc z góry na tych, którzy nie oglądają tego co Ty, a potem sugerujesz gościowi, że ma przestać wystawiać oceny. Zastanawiam się czy to bardziej głupie, czy żałosne. I jeszcze jedna drobnostka. Wypadałoby, żeby tak wysoko zintelektualizowana jednostka jak Ty, drogi przyjacielu, używała poprawnej pisowni, w tym wypadku polskich znaków. Dziękuję.

ocenił(a) film na 2
givon4

zgadzam się.Ta anegdotka to jedyne co być może z tego filmu wyniosę...

użytkownik usunięty
givon4

Wszyscy gadacie dupami! Ludzie należą do tzw. wtóroustych. W wielkim skrócie: na wczesnym etapie w rozwoju wasz otwór gębowy stał się odbytem gdy zarodek wykształca drugą dziurkę która staje waszymi ustami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones