PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8011}

Nagi lunch

Naked Lunch
7,2 16 917
ocen
7,2 10 1 16917
7,5 16
ocen krytyków
Nagi lunch
powrót do forum filmu Nagi lunch

wychodzimy z kina totalnie wgnieceni w ziemię. taki szok po seansie przezylem tylko po Blue Velvet i Memento. magia kina. w zwykłym stereo, bez budzetu za 200mil$ i fajerwerkow.

ocenił(a) film na 9
drBat

I to jest właśnie piękne. Mi w takim kinie ostatnio (czyli już ładnych parę miesięcy temu) dane mi było obejrzeć film "Macunaima". Całkiem dobry nawet. Wiem, że na Kulturze puszczali niedawno.

Bo nie ukrywam, że lubię pójść do multikina zobaczyć coś z efektami czasem. Tylko niestety przeważnie wychodzę zażenowany poziomem fabuły w takich wysokobudżetowcach. Bo film powinno się zaczynać od pomysłu, fabuły, a nie od budżetu i aktorów. Tyle.

ocenił(a) film na 9
Zygfryd666

gdzie takie kina są jeszcze:<
z resztą najważniejsze to żeby na sali nie było ludzi przypadkowych, jak to w lato na stroszku herzoga, ludzie się śmiali jak by byli na jakiejś nędznej komedii, ech tylko zajebac takich

ocenił(a) film na 8
gotuje_fasole

Jeśli ktoś z Torunia, to zdecydowanie odpuścić sobie CC i pójść do kina w CSW. Prawdziwa uczta dla oczu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones