PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731906}
6,1 1 025
ocen
6,1 10 1 1025
Nagmi
powrót do forum filmu Nagmi

Film niezly, ale czegos mi zabraklo. Wiecej dynamicznej akcji moze? Nie wiem. Za to jest dreczenie psychiczne, emocje, film wciaga chce sie wiedziec co bedzie dalej. Myslalam, ze akcja troche inaczej sie potoczy. mocno na mnie podziala sxena gwaltu :-( Chociaz mysle, ze na kazdego kto ma choc troche empatii podziala. Jest dla mnie az za dluga i przejmujaca ten placz dziewczyny i chlopaka brak mozliwosci zrobienia czegokolwiek. W wielu filmach byl gwalt i byl zawsze trudny w odbiorze, ale tu dla mnie zwlaszcza. Zastanawialam sie czy jednak nie mogl do niego strzelic. Niby bylo ryzyko, ale z drugiej strony patrzec na cierpienie dziewczyny i samemu tez cierpiec? Za to koncowka dobra.

ocenił(a) film na 6
monika220

UWAGA SPOJLER NA GORZE zaznaczalam to, ale niechcacy sie odznaczylo.

ocenił(a) film na 4
monika220

Właśnie jestem świeżo po obejrzeniu i zastanawiam się czy film nie byłby lepszy, gdyby skupili się jedynie na pierwszej historii. W przypadku tej drugiej nie dość, że widz całkowicie zmienia nastawienie do Chrisa i zaczynała żałować, że przejmował się jego losem z pierwszej połowy, to jeszcze orientuje się, że aż trzech bohaterów tego filmu to psychopaci. Jednak trochę to naciągane, a motyw ofiary, która na skutek przemocy jakiej doświadczyła sama przeobraża się w okrutnika kino przerabiało już setki razy (ostatnimi czasy chociażby w serii I Spit on Your Grave).
Co do zachowania Chrisa podczas gwałtu na Alicii ja na jego miejscu strzeliłbym do psa. Dzięki temu może napastnik by się rzucił i wtedy można byłoby go postrzelić, a Alicia miałaby szansę na ucieczkę.

ocenił(a) film na 6
lew890

Dokladnie. Jak pisalam, ze myslalam, ze akcja inaczej sie potoczy, to bardziej liczylam na to, ze chlopak Alicii bedzie ich dalej dreczyl lub po prostu Alicja i Chris beda szukac wyjscia z sytuacji. A tak faktycznie przyszedl tamten facet i nie do konca mi to pasuje, troche to bylo przekombinowane, no nie?

No wlasnie, gdyby strzelil to tez bylyby jakies szanse. Gwalt trwal niestety dlugo i mial czas na reakcje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones