PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=731906}
6,1 1 026
ocen
6,1 10 1 1026
Nagmi
powrót do forum filmu Nagmi

Irytacja

ocenił(a) film na 3

Przez wiele minut ten film irytował, w szczególności przeciąganymi scenami. A w rewanżu główny bohater zachował się po prostu głupio. Zabijając niewinną dziewczynkę zrównał się z tym zwyrodnialcem. Mógł wymyślić coś lepszego, np. złapać go, zawieść z powrotem w te góry i zgwałcić zardzewiałym prętem, odciąć członka, albo inne rzeczy. Tak, żeby zboczeniec na własnej skórze cierpiał do końca życia. To nie... postanowił zachować się bezmyślnie.

ewerton22

Nie rozumiem czemu nie widzisz w tym sensu. Napastnik nic nie zrobił temu chłopakowi tylko jego bliskiej, dlatego mści się na nim tak samo psychicznie każąc mu na to patrzeć.

ocenił(a) film na 3
LEOx666

Powtarzam jeszcze raz. Zabijając tę dziewczynkę zachował się idiotycznie. Pokazał, że jest wart tyle samo co tamten zwyrodnialec. Dziewczynka nie była niczemu winna. Mógł się na nim zemścić inaczej.

Lubię generalnie filmy z serii "Rape and Revenge" i zawsze kibicuje pokrzywdzonym bohaterom, ale tutaj głównego bohatera mi w ogóle nie szkoda, po tym co zrobił na końcu.

ewerton22

Typ był zniszczony psychicznie. Nie ma co go przez to bronić, ale jednak nie o to tu chodzi. Moim zdaniem gdyby po prostu zabił gwałciciela to film niczym by się nie wyróżniał spośród wielu innych z gatunku rape & revange, a tu chodziło o torturę psychiczną. Facet odegrał to samo co antagonista. Zwróć uwagę na to, że używał tych samych gier słownych. Poza tym myślę, że on nie chciał jej zabijać. Widać to po nim po wystrzale. Prawdopodobnie chciał jedynie nastraszyć gwałciciela, ale go poniosło, co z resztą tłumaczy czemu zabił ją tak szybko.

ewerton22

A mnie to cieszylo, smiac mi sie chcialo z tego grubasa jak sie ten chlopak znecal nad jego rodzina.

ocenił(a) film na 8
ewerton22

Możesz sobie "powtarzać jeszcze raz" i sto razy, ale twój komentarz jest bez sensu. Z jednego prostego powodu - gdyby jej ojciec nie zgwałcił tej blondyny, to jego córce nic by się złego nie stało, prawda? Nie doszło by w ogóle do tej sytuacji w ich domu.

Twój błąd logiczny polega na tym, ze ty ciężar odpowiedzialności za cała sytuację przenosisz na chłopaka. Tymczasem człowiek po takiej traumie, jak on, jest przez Matkę Naturę zwolniony z logicznego myślenia. jedynym prawem natury jest równowaga, więc Natura dopuszcza rewanż, jako wyrównanie krzywd. To my, ludzie, stworzyliśmy sztuczny system, w którym za gwałt zbiorowy winni dostają po kilka lat więzienia. Niedawno było kilka takich spraw w Azji i Afryce.

Wierz mi, gdyby dozwolona była zasada "oko za oko", przestępczość spadła by niemal do zera.Prawie żaden facet nie odważyłby się na gwałt, bo wiedział  by z góry "Jak mnie złapią, to przyjdą po moją żonę, lub córkę". 

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones