PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739195}

Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Billy Lynn's Long Halftime Walk
5,8 3 459
ocen
5,8 10 1 3459
Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna
powrót do forum filmu Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Obraz wypada w ogolnym odbiorze srednio - przecietnie. Porusza tematyka. Ciekawe jest zastosowanie nowej techniki projekcji - 120 klatek na sekundę - film wydaje się dzieki temu bardziej realistyczny, trochę jak teatr. Gra aktorska nie jest zła, ale raczej nie zasługuje na uwagę. Tematyka - wzniosła i typowo amerykańska. Calosc wychodzi tylko srednio, pomimo nazwiska dobrego rezysera. Ironia malo trafna, ogolnie raczej nie polecam... 5/10

ocenił(a) film na 4
Bambim

Ale to nie jest tak, że pomimo, że film był nakręcony w 120 fps, format ten był dostępny w zaledwie 4kinach na świecie? W 60 fps był dostępny w troszkę większej ilości i taki format też dostępny jest na UHD. Jeśli chodzi o DVD i BR, a taką wersję oglądałem w domu, to chyba jest to klasyczne 24 fps jak przy każdym innym filmie, ja więc różnicy nie odczułem w ogóle. Ale niestety, co racja to racja, film co najwyżej średni. Bardzo sterylny, pozbawiony jakichkolwiek emocji. Nie wiem, jak można mówić o wojnie bez wojny. Debiut Alwyna niezły ale i tak duże rozczarowanie

ocenił(a) film na 4
Bambim

Piszesz "film wydaje się dzięki temu bardziej realistyczny, trochę jak teatr", co dziwi, bo teatralność jest bardzo odległa od realności.

ocenił(a) film na 3
Bambim

Pomysł naprawdę fajny i na początku jest intrygująco. Ale samo wykonanie jest nijakie i nie wciąga. Wszystko w tym wykonaniu jest takie oczywiste i nie ma tu żadnego powiewu świeżości albo emocji albo zaskoczenia. Za dużo "mielizny" w tym filmie która jest przeciętna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones