PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739195}

Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Billy Lynn's Long Halftime Walk
5,8 3 459
ocen
5,8 10 1 3459
Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna
powrót do forum filmu Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Znowu to drewno Stewart zaangażowali?

Woops_Piwko

Nie pisz tak bo to bardzo brzydko możesz kogoś urazić jeśli dalej tak bedziesz pisał teraz Zastanów sie że ta osoba o której to napisałeś to przeczyta bo nic nie jest wykluczone jak ona by sie poczuła i czy cie to w ogóle obchodzi zgaduje że nie skoro piszesz takie rzeczy na temat innych teraz sie musisz zastanowić dlaczego nie zrób jakoś analize siebie przemyśl wszystkie swe złe uczynki a nastepnie usuń swój post jak zrozumiesz i przemyślisz co złego zrobiłeś nie licze na wiele ale na usuniecie swojego postu i słowa przepraszam.

gni

Naucz się pisać po polsku...


Niezły trolling

Woops_Piwko

niezły cep z Ciebie :D

chanukkah

A z Ciebie chamski atencjusz.

Woops_Piwko

no i fajnie
koniec tematu cepie ^^

chanukkah

Co z tego, że ta aktorka zagrała w twoim ulubionym filmie i tak jest drewnem.

Woops_Piwko

nie mam ulubionych aktorów i filmów cepie :D nie kompromituj się serio .. robi się wieśniacko czuć od Ciebie typową wieś

chanukkah

Widzę, że ktoś tu posiada mierny zasób słów. Przyłóż się do nauki języka ojczystego, może Twój móżdżek jeszcze jest w stanie coś wchłonąć ;)

Woops_Piwko

Szkoda mi palców i czasu na wieśniaka
Pozdrawiam Miłego wieczoru

ocenił(a) film na 4
Woops_Piwko

Oj biedaku! Tyle już drewna przerzuciliście, ty i tobie podobni w internetach, a ta Stewart dalej gra :). Jak to się dzieje? Przecież wy, anty-fani Stewart, znacie się na filmach lepiej, niż ci reżyserzy w Hollywood. Są zatem dwie możliwości: albo Woody Allen, Sean Penn, David Fincher i inni zajmują się w życiu tym, czego robić nie potrafią, albo też więcej z drewna macie wy - szanowni przeciwnicy KS, ponieważ jesteście zwykłymi cepami. Dobranoc.

Woops_Piwko

pomyślałam sobie dokładnie to samo. Krsiten Stewart w obsadzie to jak dla mnie wystarczający powód żeby omijać film szerokim łukiem - szczególnie że ten, z opisu niespecjalnie mnie zainteresował.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones