PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=739195}

Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Billy Lynn's Long Halftime Walk
5,8 3 459
ocen
5,8 10 1 3459
Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna
powrót do forum filmu Najdłuższy marsz Billy'ego Lynna

Patrz recenzje krytyków, niesamowite zaskoczenie...szkoda.

ocenił(a) film na 4
damiansport1

Niestety, choć zwiastun mnie jakoś do końca nie przekonał, miałem nadzieję, że się uda, bo 'Ang Lee'. Szkoda, choć do kina pewnie i tak pójdę. Ale w takim razie póki co chyba z filmów typowanych do Oscarów: Billy Lynn's Long Halftime Walk, The Light Between Oceans-bardzo poniżej oczekiwań i Lion, 20th Century Women, Nocturnal Animals, Loving- nieco poniżej oczekiwań. Pewnie walka rozegra się pomiędzy: Manchester by the Sea, La La Land, Moonlight, Jackie, Arrival- póki co. No i ciekawe jak wypadną: Silence, Fences, Live By Night, Gold. Tak czy siak, szkoda, myślałem, że szykowało się coś naprawdę wartego uwagi

damiansport1

O kurczę! Ale niezłe: do teraz wymieniany jako jeden z najwiekszych faworytów do statuetki w przyszłym roku, a tu nagle takie zaskoczenie. Z drugiej strony zwiastun słaby - kolejny film wojenny o wspaniałej Ameryce i kanonie walecznych żołnierzy oddających życie za wszystko co się rusza :'/ Jakoś nie widać było po zwiastunie interesującej fabuły, tylko śmietnik...

qoobson41

Ale to jest podobno adaptacja pacyfistycznej satyry. Fakt, że zwiastun tego nie sugerował, ale książka jest ponoć właśnie taka.

damiansport1

Ja o dziwo nie jestem zaskoczony. Raz- Ang Lee ma na swoim koncie gorsze tytuły (patrz: Hulk), więc w 100% nie zagwarantuje dobrego filmu. Dwa- ckliwy, pompatyczny zwiastun. Trzy- obsada. Vina Diesla można lubić lub nie, ale to ostatni aktor którego zaangażować można do poważnego, dramatu-wyciskacza łez. Plus jeszcze jest Kristin Stewart. Słyszałem, że w niezależnych produkcjach potrafi być niezła. Billy Lynn na pewno do nich się nie zalicza. Cztery- film jest w 3D. Czy jakikolwiek dramat potrzebuje 3D!?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones