PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=33447}

Najlepszy kumpel

Buddy, buddy
7,0 1 281
ocen
7,0 10 1 1281
Najlepszy kumpel
powrót do forum filmu Najlepszy kumpel

Biorąc pod uwagę fakt, że w dzisiejszym świecie i wideotece jest niewiele naprawdę dobrych komedii (albo i nawet w ogóle komedii), to film "Najlepszy kumpel" sprzed 25 lat może być elementem łagodzącym, jeżeli chodzi o sam fakt, że w ciągu ostatnich 10 lat nie było naprawdę dobrej amerykanskiej komedii, nie licząc filmów, w których grał Walter Matthau z Jackiem Lemmonem, co stanowiło podwójny efekt humorystyczny. Film "Najlepszy kumpel" jest kultowym filmem, który mógłby uplasować się na pierwszych miejscach w rankingach najlepszych komedii amerykańskich. Szkoda tylko, że już nie kręci się tak dobrych filmów, ale... szkoda też, że tego filmu nie ma w wypożyczalniach ani w ogóle nie dają go do telewizji, podczas gdy wiele filmów jest emitowanych znacznie częściej. Jeżeli ktoś ma jakieś informacje na temat tego filmu albo - co byłoby mi jeszcze bardziej na rękę - ma ten film - proszę o kontakt na mój e -mail: underground73@wp.pl Czekam na informacje o każdej dobrej komedii amerykańskiej - interesują mnie zwłaszcza filmy z Walterem Matthau'em, Jackiem Lemmonem i Chevy Chasem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones