PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=7289}

Najpiękniejsze oszustwa świata

Les plus belles escroqueries du monde
6,3 247
ocen
6,3 10 1 247
Najpiękniejsze oszustwa świata
powrót do forum filmu Najpiękniejsze oszustwa świata

Parę słów o...

ocenił(a) film na 7

wszystkie etiudki są wzięte w sposób swobodny, płynny, lekki, zabawny aż człowiek z lekkim uśmiechem na ustach nie natknie się na ostatnią- tę Godarda.
Etiudkę z natchnionym, nadętym islamistą, który oszukuje "dla dobra świata" + lewackie ględzenie Godarda o jakichś podatkach... -.-
Facet zawsze miał odchył w tę stronę, ok rozumiem że sobie robił te "Żołnierzyki" "Piotrusie wariaty" czy inne "Pogardy" gdzie mniej lub bardziej wstawia te swoje pomysły, ale żeby w etiudowej kompilacji, z których każda zaczyna się świetną pioseneczką i jak już wspomniałem wzięta jest miło, lekko i swodobnie wstawiać coś takiego?
No ludzie święci!
Nie dziwię się, że A. Karina z nim nie wytrzymała.

spiwi

Faktycznie etiuda Godarda jest ciężka do strawienia, jeśli w ogóle da się ją strawić... Najlepsze wrażenie zrobiła na mnie etiuda Polańskiego.

Skąd wiadomo, że to Karina odeszła od Godarda? Nigdy nic o tym nie czytałam a teraz mnie zaciekawiłeś... W "Dwóch na fali" Anne Wiazemsky (druga żona Godarda, fizycznie do Kariny podobna) wprost powiedziała, że doprowadzał ją do szaleństwa mieszając ich życie prywatne z filmową fikcją...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones