PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438807}

Najważniejszy głos

Swing Vote
6,4 4 908
ocen
6,4 10 1 4908
Najważniejszy głos
powrót do forum filmu Najważniejszy głos

5/10

ocenił(a) film na 5

Oto Ameryka . Głos pijaczka może zmienić historię . To mogą wymyślić tylko amerykanie .

syriuszfalcon

A w Polsce obszczymurek też może iść na wybory i brać udział w referendum i co?

ocenił(a) film na 5
pacynka58

Nie w tym sensie to napisałem . Tutaj chodzi o sytuację wyjątkową , która może zaistnieć tylko w Ameryce . Nie chcę wdawać się w dyskusję ale zbyt prostolinijnie pan lub pani interpretuje wypowiedzi . Pozdrawiam.

syriuszfalcon

Przecież w filmie jest sytuacja abstrakcyjna jak to że ja zostanę prezydentem RP_ileś tam
Ale i tak warto podyskutować zwłaszcza o głupotach i za to dziękuję.

ocenił(a) film na 8
pacynka58

Mnie się film podobał, przyjemny. Co z tego że kino familijne?? Z jednej strony pokazuje, jak przeciętny obywatel mało wie o osobach na które głosuje, daje się manipulować, a z drugiej jakimi hipokrytami tak naprawdę są wszyscy ci kandydaci na prezydentów, premierów, kanclerzy itd. Nie mogę się zgodzić z opiniami niektórych forumowiczów, którzy twierdzą że film ten jest głupi, bo nie jest. Koniec kropka :) , nie będę się z nikim wdawał w ewentualne dyskusje na temat polityki, ponieważ prowadzi to donikąd.

ocenił(a) film na 7
Annuere

film może sam w sobie jest w porządku, ale nigdy nie widziałam tak słabego zakończenia - przykre

ocenił(a) film na 8
true_faith

Dlaczego? mnie się zakończenie podobało, mogli je jakoś rozwinąć no ale trudno.

syriuszfalcon

Fabuła iście żenująca. Film strasznie patetyczny...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones