PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=438807}

Najważniejszy głos

Swing Vote
6,4 4 908
ocen
6,4 10 1 4908
Najważniejszy głos
powrót do forum filmu Najważniejszy głos

NIEZNANY KONIEC

ocenił(a) film na 7

Na kogo zagłosował na końcu?
Tego się chyba nie dowiemy;]

panio77

Bo to nieważne na kogo zagłosował...
Bardzo podobało mi się takie zakończenie.

ocenił(a) film na 4
Anula_22

zgadzam się z przedmówcą. to nie ważne na kogo, jeśli by wybrał kogoś to ludzie zaczęli by spekulować dlaczego akurat tego wybrał a nie tamtego i zapomnieli by o czym był w ogóle ten film i jakie miał przesłanie.

ocenił(a) film na 7
panio77

Mógł trzasnąć głos na któregoś z pozostałych kandydatów, ale to by nie miało sensu biorąc pod uwagę powagę z jaką wchodził do lokalu wyborczego.

gordon_shumway_2

Pamiętam jak oglądałam ten film. Pewnie, że byłam ciekawa na kogo się zdecyduje, jednak dobrze, że nie ujawnili tego. Dobrze pokazane jest co polityk jest w stanie zrobić, aby wygrać.

gordon_shumway_2

Moim zdaniem Bud oddałby głos nieważny, z kilku powodów. Po pierwsze aby nie czuć się odpowiedzialnym za porażki wybranego przez siebie kandydata. Po drugie, aby przechytrzyć system wyborczy i pokazać siebie ponad nim. Po trzecie aby uzmysłowić Amerykanom, że demokracja jest koszmarnie kosztowna.

ocenił(a) film na 8
87kamillo

Cały film czekałam na to, aby dowiedzieć się na kogo w końcu zagłosuje. I doczekałam się - napisów końcowych. Pozostawiło to chociaż taki niedosyt, który jest dobry w filmach.

panio77

Jak to na kogo? Na Obame!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones