PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=118648}

Najwspanialsza gra w dziejach

The Greatest Game Ever Played
7,6 5 361
ocen
7,6 10 1 5361
Najwspanialsza gra w dziejach
powrót do forum filmu Najwspanialsza gra w dziejach

Dziś na TVP2 o 15.10, "dwójka" zaserwowała nam bardzo pozytywne rozczarowanie wyemituje dziś ten film ;)

Arekgofi

Wspaniały film! Na końcu mocno chwyta za serce,polecam :-)

Arekgofi

"bardzo pozytywne rozczarowanie"? a cóż takiego? to film cie w koncu rozczarował czy zachwycił?

ocenił(a) film na 8
Arekgofi

popłakałam sie na końcu filmu, super film

ocenił(a) film na 5
Arekgofi

O ile rozczarowanie może być pozytywne. ;) Całkiem przyjemny film, ale dla mnie bez rewelacji. Dałam 6/10

ocenił(a) film na 7
ms_rosencrantz

również oglądałem i uważam że film był bardzo udany... 7/10 (w kilku scenach łzy napłynęły mi do oczu, ale na scenie gdy wygrał mistrzostwa, i ci wszyscy ludzie nieśli go na rękach a z dołu jego ojciec płakał i dawał mu 50 dolarów... po prostu magia :) poryczałem się jak bóbr...) pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
luqas17

oo tak mnie ta scena też urzekła :) super film, Shia grał super *_* fajne też było jak Eddie dodawał mu otuchy w trakcie gry :DD

DrinniGirl

obok Francisa, Eddie był świetny;d
mimo mlodego wieku- oceniam ze mial 10-11 lat, byl rezolutnym malym chlopcem, ktory szczerze kibicowal swojemu'szefowi' <moze niezbyt trafne okreslenie, ale na razie inne mi na mysl nie przychodzi;d>
ogolem film swietny. ktos moze sie czepic, ze' powstal kolejny wyciskacz łez" ale to gowno prawda. oryginalna tematyka, a caly film ma w sobie swietny moral- niewazne z jakiej pozycji startujemy, czy nasi rodzice to'szlachta i arystokracja w kazdym calu' ale wazny czy mamy w sobie chęć pokonywania przeszkod i dazenia do celu;d
i tak na marginesie- mimo, ze dotad nie bylam fanka Shii<?> to w tym filmie wypadł swietnie ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones