PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=641886}

Najwyższy wyrok

Maximum Conviction
5,5 3 779
ocen
5,5 10 1 3779
Najwyższy wyrok
powrót do forum filmu Najwyższy wyrok

wręcz drażnią widza. Przy braku broni zabija się kolejnego wroga, a nie bierze się po nim tylko dlatego, aby pokazać kilka efektow z wybuchem butli lub podpaleniem wroga sprayem. Więzienie z z lotu ptaka obok wielkiego miasta... i wybuchają ładunki, strzela się... i nic. Wystarczy...

azyleta

Mnie tam podrażniło tylko to, że Seagala znowu nie da się nawet uderzyć :D

azyleta

Stefan dociera do więzienia, bez problemu eliminuje dwóch kolesi czekających przy bramce, a w następnym ujęciu już w pełnym umundurowaniu i uzbrojony zaczyna rzeź.

użytkownik usunięty
bennyhillshow

A co mieli go pokazywać jak się przebiera ? Raczej nudne to by było..

ocenił(a) film na 3

Trochę dużo, jak na 8 gwiazdek...

użytkownik usunięty
azyleta

Zawsze lubiłem Seagala, a to że Tobie film się nie podobał to mało kogo to obchodzi..

Ja dałem 10/10 bo też lubię filmy z Seagalem. Może nie jest już taki szybki jak z początku swojej kariery, ale widać, że umiejętności pozostały.

użytkownik usunięty
bennyhillshow

Ten film mi nieco przypomina Liberatora :)

Jeszcze nie oglądałem, ale na pewno obejrzę.

ocenił(a) film na 3
bennyhillshow

Myślałem, że oceniamy film, a nie aktora. Z takim podejściem do tematu największe, za przeproszeniem gów*** ocenimy maksymalną notą. Przyrównałbym sytuację do lotu skoczka, który leci tak, jakby się chciał zabić, prawie podpierając lądowanie, bez tzw. telemarku i dostał od sędziego maksymalną notę 20.

Ja również lubię filmy z Seagalem, ale wspomniałem o niedoróbkach, które już obniżają notę filmu. Praktycznie to brak scenariusza, jeśli nie licząc typowej łupanki, ale to wolę włączyć bijatyki w wykonaniu chińskich mistrzów lub po prostu włączyć realną walkę nawet tę z kategorii najgorszej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones