PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30673}

Nakarmić kruki

Cría cuervos
7,9 14 057
ocen
7,9 10 1 14057
8,2 20
ocen krytyków
Nakarmić kruki
powrót do forum filmu Nakarmić kruki

Jeśli tak, to błagam o udostępnienie i podanie miejsca, albo kontakt na priv marlenaire@gmail.com
Chodzi mi o wersję z lektorem...
Z góry dziękuję!!

ocenił(a) film na 8
marlenaire

ja go mam

motorhead1916

Dziękuję za odpowiedź! Ja mam jego film "Mama ma sto lat" - jeśli chcesz na wymianę? Jesli nie, to napisz co innego byś chciał za Nakarmic kruki i w jaki sposób najlepiej mógłbyś mi go przesłac? Może przez jakiś portal do uploadowania plików? Dzięki za odpowiedź jeszcze raz !!! I czekam na maila, pozdrawiam:)))

marlenaire

Czy udało się zdobyć Kruki?
Też je pilnie poszukuję, gdyż przypadkowo straciłem plik. Mam pozostałe cztery, emitowane w tamtym, saurowym tygodniu.
Liczę na pomoc :-)

filmoholic

Też bardzo bym prosiła o ten film, proszę o kontakt na e-mail: viola.25.opole@wp.pl

ViolettFull

http://torrenty.org/torrent/480314

motorhead1916

Cudnie! Najważniejsza jest życzliwość!!! Bardzo dziękuję za pomoc motorhead1916 i marlenaire.

ocenił(a) film na 8
filmoholic

czy ja też mogę prosić o ten film? W zasadzie to błagam... też chodzi mi o wersję z lektorem, więc torrent nie do końca mnie ratuje. Włączyłam dzisiaj na końcówkę, a i tak zdążyłam się zakochać w tym filmie.
e-mail: anka.be193@wp.pl Bardzo proszę o kontakt, mam sporo filmów do wymiany :)

marlenaire

w sobotę 26.07 o 20:15 na TVP kultura :)

ocenił(a) film na 7
Vivienne2

Dokładnie, dzisiaj znowu leci na TVP Kultura, często tam powtarzają filmy.

marlenaire

Film jest dzisiaj o 20.15 na TVP Kultura.

ocenił(a) film na 8
marlenaire

Dziś leci.

AutorAutor

Genialny!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones