PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92822}

Napoleon

Napoléon
6,9 161
ocen
6,9 10 1 161
Napoleon
powrót do forum filmu Napoleon

Napoleon był jednym z największych ludzi jaki kiedykolwiek chodził po Ziemi.

Czy ma ktoś ten film?

revan5_4

Nie mam a z chęcią bym zobaczył

ocenił(a) film na 8
Dawid_NR

Doradzałbym trochę "po-chomikować" szukając go.

Naprawdę. jak dla mnie jeden z najbardziej klimatycznych filmów poświęconych epoce napoleońskiej. Nie mówiąc o tym, że to murowany kandydat do najlepszej biografii Napoleona, lepszej nawet niż poniekąd dobry serial z 2002 roku.

tc1987

Ten film jest dostępny do pobrania dzięki licencji Public Domain, ale coś czuję, że on jest pocięty, bo filmweb mówi, że trwa trzy godzin, a do pobrania jest wersja dwugodzinna.

ocenił(a) film na 8
Savio_Dan

Widziałem kiedyś wersję dłuższą bez polskiego tłumacza - wycięli sceny które w opinii dystrybutora były za długie na film w TV - standard choć nie wiem czy to było 3 godziny w sumie w takiej wersji.

tc1987

A pan w jakiej oglądał wersji? Jest do zgarnięcia ta trzygodzinna?

ocenił(a) film na 8
Savio_Dan

To już było tak dawno że już nie pamietam - to było na starym kompie i nawet tego nie zabezpieczyłem na przyszłość - wersja była zdecydowania słaba nawet w porównaniu z tą puszczaną w PL.

Przykro mi że nie mogę pomóc.

tc1987

Oj tam, zawsze jest ta dwugodzinna.

ocenił(a) film na 8
Savio_Dan

Jakiś czas temu znalazłem na chmiku ( Bourvil) wersję 3 godz filmu, z rosyjskim lektorem lub jak kto woli z hiszp napisami.

revan5_4

https://youtu.be/4jFPzXtmTWA

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones