PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37502}

Napromieniowana klasa

Class of Nuke 'Em High
5,4 1 057
ocen
5,4 10 1 1057
Napromieniowana klasa
powrót do forum filmu Napromieniowana klasa

czy ten film mógł być w Polsce pod nazwą "szkoła pachnąca plutonem"?
Pamiętam go z dzieciństwa, ale pod tą nazwą nie mogę go znaleźć, natomiast plakat jakoś mi nie pasuje... ale to było wieki temu, fabułę słabo pamiętam, natomiast zrobił wtedy wrażenie.. na dzieciaku;)

ocenił(a) film na 5
BTKA

Tak, to ten film, pamiętam po zwiastunie.
Nazwy filmów z ery VHS są zamieniane, ludzie nie pamiętają oryginalnych tytułów i wstawiają swoje interpretacje.

_Michal

„Szkoła pachnąca plutonem” to nie żadna interpretacja, tylko tytuł, pod jakim film lata temu emitowany był w telewizji na Polsacie bądź Wizji Jeden. W latach 90. jako „Napromieniowana klasa” był rozprowadzany na wideokasetach.

Pottero

Witam. Ja osobiście spotkałam się z tym filmem pod tytułem „Szkoła pachnąca plutonem” .Była to kaseta tzw stadionówka oczywiście z lektorem i taki tytuł czytał lektor.

ocenił(a) film na 5
Pottero

Ja ten film widziałem na kasecie wideo w połowie lat 90-tych, taki miał tytuł i nie była to kopia z TV.
Różna dystrybucja będzie miała różny tytuł. Aktualnie mam wersję z Torrentów i jest "Skażona Klasa". Czyta też inny lektor, znacznie gorszy.

BTKA

Było bardzo dawno temu pod nazwą szkoła skażonych umysłów

BTKA

Też widziałem ten tytuł jako dzieciak na VHSie, przerażające to było..., znalazłem to na YT: https://www.youtube.com/watch?v=SqrE28DSLf8

BTKA

Napromieniowana klasa to jest tytuł

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones