PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5220}

Narkotykowy kowboj

Drugstore Cowboy
7,0 5 657
ocen
7,0 10 1 5657
7,1 8
ocen krytyków
Narkotykowy kowboj
powrót do forum filmu Narkotykowy kowboj

poszukuję tematyki sex, drugs, rock'n'roll przy czym widziałem już: Fear And Loathing In Las Vegas, Enter The Void, Sid And Nancy, Trainspotting, Bar Fly, Leaving Las Vegas, Hangover, Dzieci z Dworca Zoo, Thirteen, a w kolejce czeka The Doors. jeśli znacie takowe to b ede wdzięczny za odpowiedź :)

raphael1331

no to może: Las Vegas Parano?

ocenił(a) film na 7
marcino55555

Las Vegas Parano to polski tytuł "Fear And Loathing In Las Vegas" o którym wspomniałem :)

raphael1331

Requiem for a Dream?

ocenił(a) film na 7
marcino55555

no tak, mam ten film na uwadze od długiego czasu ale nie moge sie wziąć za niego

raphael1331

jeśli go jeszcze nie oglądałeś to mówię Ci - czas nadrobić tę zaległość. naprawdę warto choćby ze względu na genialną rolę Ellen Burstyn a i sam film zapada w pamięć.

raphael1331

Human Traffic

użytkownik usunięty
raphael1331

"że życie ma sens" - polski, zrobiony przez niezależnych twórców z Zielonej Góry

raphael1331

The Acid House

raphael1331

Pulp Fiction, Gia, The Runaways:Prawdziwa historia, Narkomani, Przetrwać w Nowym Jorku, W matni(Rush)

raphael1331

Narkomani (1971), Candy (2006), Mr. Nice (2010), Blow (2001). Podróż (1967), Polecam też dokumenty - Kokainowi kowboje (2006) i Substancja. Historia LSD (2011).

HlTMAN

I może jeszcze Wkraczając w pustkę (2009).

ocenił(a) film na 7
HlTMAN

pisałem na początku o Enter The Void

ocenił(a) film na 7
raphael1331

Spun !

ocenił(a) film na 9
raphael1331

Polecam film "... jestem przeciw"
http://www.filmweb.pl/film/...+jestem+przeciw-1985-3461

użytkownik usunięty
Mariusz005

polecamy, zbior filmow o zblizonym temacie
http://psychofiilm.blogspot.com/

raphael1331

obejrzyj Przez ciemne zwierciadło . jest to film na podstawie książki F.K.Dicka, książka też super. Jeśłi interesuje Cie temat używek na polskim gruncie, to ostatnio wyszła niezła powieść o latach 80 i 90, klimety podobne to Drugstore cowboy - też akcje z aptakami, podobne do Trainspotting bo kuple z osiedla, grają w piłę, walą dragi, poszukują sensu... i go jakoś nie znajdują... no może poza wyjątkami. Polecam

ocenił(a) film na 7
semiramis81

dzięki ale zastanawiam się, czemu nie zwróciłeś uwagi, pod jakim filmem znajduje się mój temat, co chyba sugeruje że widziałem Narkotykowych Kowboji, a w samym poście wymieniłem też Trainspotting. bez złośliwości ale polecam czytać posty przed wypowiedzią :)

raphael1331

A moze spróbuj przeczytac ze zrozumieniem to co ci napisał przedpiśca? Bedzie trudno bo jest sporo literowek i z gramatyką na bakier, ale wierze ze dasz rade... ;)

ocenił(a) film na 7
sever

słuszna uwaga - sam odpisałem jakbym posta kolegi w ogóle nie przeczytał i jeszcze zaczynam tu cwaniakować. na swoją obronę mogę jedynie wskazać na jego nietuzinkowy sposób pisania wypowiedzi ;)

ocenił(a) film na 9
raphael1331

faktycznie trochę cwaniakujesz.

ocenił(a) film na 6
raphael1331

Jeśli, szukasz filmu o takim ciężarze gatunkowym polecam film "Kids" z 1995 roku. Na mnie zrobił duże wrażenie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones