PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 664
oceny
7,4 10 1 192664
5,5 52
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Londyn - premiera

ocenił(a) film na 8

Zapraszam na kilka zdjęć z premiery tego filmu w Londynie.
http://dariuszolech.blogspot.com/2018/09/a-star-is-born.html

ocenił(a) film na 9
darek_olech

bez ironii, jaki jest sens robic selfie z gwiazdami? Bo ja mam wrazenie ze te zdjecia sa troche napastliwe. Moze sie myle?
Moim zdaniem, jesli chcesz aby to mialo rece i nogi, prosze usmiechaj sie czesciej na tych zdjeciach bo czasami wyglada to jakby ktos w photoshopie wsadzil te sama fotke ze zdjecia do paszportu.

Podoba mi sie twoja kolekcja autografow. Oby wiecej i raz jeszcze, prosze usmiechaj sie bo czasami wyglada to tak jakbys nie trzymal aparatu ale lufe rewolweru.
Zycze wiecej usmiechnietych twarzy i autografow.

ocenił(a) film na 8
dabram17

I tak dziękuję.

darek_olech

I ja Cię za to lubię

totoromei

ja tez

użytkownik usunięty
dabram17

"bez ironii, jaki jest sens robic selfie z gwiazdami?"

To proste: ogrzać się w blasku czyjejś sławy, dowartościować się, podkoloryzować swoje szare życie, dać się omamić społeczeństwu spektaklu.

Pozdrawiam,
Guy Debord

ocenił(a) film na 8

Pewnie nie słyszałeś nigdy o Comic Con - ach.

użytkownik usunięty
darek_olech

Nie zrozumiałeś nawet jednej stutysięcznej tego, co napisałem.

darek_olech

Gratulacje

ocenił(a) film na 8
darek_olech

Nie wiem o co chodzi pierwszemu komentującemu. Ciężko jest wyjść dobrze na zdjęciu jak ma się tylko jedną gór dwie szanse na zrobienie zdjęcia z kimś sławnym. Gratuluje determinacji i cierpliwości :)

ocenił(a) film na 8
retuszera

Dzięki.

retuszera

Trzeba dużo trenować w domu przed lustrem. To ciężki kawałek chleba...

darek_olech

Kiedyś cię zhejtowalem i jak przeczytałem co napisałem było mi zwyczajnie głupio.
Uważam, że to fajne hobby a i pamiątka wspaniała. Nie znam, ani nie słyszałem o nikim, kto miałby tyle zdjęć. Podziwiam za determinację. Pozdro Darek.

ocenił(a) film na 8
WielkiSzu

Dzieki

ocenił(a) film na 8
darek_olech

masz świetne hobby pozdrawiam

ocenił(a) film na 8
Millburn

dzięki

Millburn

Zazdroszczę również.

ocenił(a) film na 8
darek_olech

Super! Tylko pozazdrościć. :)

ocenił(a) film na 8
liberty

dzięki

darek_olech

Faktycznie niezła kolekcja - gratulacje! Jednak przyznam rację - brakuje na tych zdjęciach Twojego uśmiechu, a chyba to Twoje hobby/przyjemność, a nie zlecenie od upierdliwego szefa? Na kilku zdjęciach masz delikatny uśmiech i już jest o niebo lepiej, zdecydowanie przyjemniej się takie zdjęcia ogląda

darek_olech

Wow, ile ty masz tych zdjęć z gwiazdami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones