PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=542576}

Narodziny gwiazdy

A Star Is Born
7,4 192 917
ocen
7,4 10 1 192917
5,5 52
oceny krytyków
Narodziny gwiazdy
powrót do forum filmu Narodziny gwiazdy

Zaraz mi pewnie jakis hejter kurdupel wyskoczy ze co ja bzdury wypisuje... Mam prawo porownywac oba filmy bo oba filmy to FILMY MUZYCZNE. Ten film ma w sobie jakas niesamowita magie i jest tak chol...ernie wciagajacy ze ani na chwile nie nudzi.Jest to moim zdaniem najlepsza rola B.Coopera w zyciu i jesli nie dostanie Globa i Oscara to bede w szoku. Gaga zagrala tez swietnie i Glob i Oscar jak najbardziej tez sie jej nalezy.Reszta obsady tez swietna ale jednak oklaski sie naleza Cooperowi bo nie dosc ze byl rezyserem tego filmu to tez spiewal sam wszystkie piosenki... Bede tez bardzo zly jesli swietna piosenka SHALLOW nie dostanie Oscara i Globa.Cale te komisje globow i oscarow juz nie raz udowodnily ze sa niezle pop...one... Podam przyklad sprzed kilku lat... Piszczacy pedzio spiewajacy naprawde kiepsko piosenka do Bonda dostal Oscara za najlepsza piosenke... Dostal Oscara tylko i wylacznie za to ze jest gejem a to jest przeciez teraz takie trendy. Piosenka naprawde nie zasluzyla na tak wazna nagrode ba nawet na nominacje no ale lgbt zawladnelo mediami bardzo mocno...

użytkownik usunięty
punisher822_filmweb

Narodziny gwiazdy 6/10

Bohemian Rhapsody 8/10

Nie jestem fanem banalnych melodramatów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones