PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559602}

Narodziny legendy: Ip Man

Yip Man chinchyun
7,3 12 311
ocen
7,3 10 1 12311
Narodziny legendy: Ip Man
powrót do forum filmu Narodziny legendy: Ip Man

Ogromnie mnie rozczarował walki nierealistyczne fabuła też nijaka, oglądnąłem do połowy i wyłączyłem.

mat206

nie zgodzę,się walki są realistyczne na jakieś 85-90% tylko że w tym filmie brakuje czystego wing chun i są dodatki z innych styli.

ocenił(a) film na 7
szarit

przede wszystkim montaż scen z walkami jest doskonały, jeden z najlepszych jakie widziałem

ocenił(a) film na 10
mat206

Film ogolnie slaby , aktorzy slabi , nieznajacy perfekcyjnie sztuk walki i to widac ... Sceny z kijem w 2 byly magiczne w tej czesci scena z kijem byla lipna makxymalnie

ocenił(a) film na 8
Darthalex

...piszesz aktorzy słabi, ale 4 z głównych bohaterów grała w Ipman i Ipman2,. To czemu tu grają słabo. Inny reżyser, inne podejście zapewne,
Nie widziałem jeszcze więc się nie wypowiadam, co do filmu jak obejże dam znać.
A swoją drogą Donnie Yen to mistrzostwo i ciężko mu dorównać, więc na pewno film tak jak większość będę oglądał przez pryzmat do tego aktora.

ocenił(a) film na 9
mat206

najlepiej to zostań przy kubusiu i hefalumpach bo wlaśnie widać jak oglądasz filmy do połowy i wyłączasz zupełnie jak moja matka która ogląda początek i potem dopiero napisy końcowe i też jest wielkim znawcą filmowym

mat206

przecież ten film to nie jest żadna kontynuacja tamtych tylko jakiś oddzielny film

ocenił(a) film na 5
mat206

Fabuła była strasznie chaotyczna, w pewnym momencie nie wiedziałam zupełnie o co chodzi, kto kim jest i co się dzieje. Jak wyskoczyli ninje, to stwierdziłam, że kogoś nieźle pogięło. Jedyna fajna rzecz, to były te nauki u oryginalnego syna (chyba) Yip Mana.

ocenił(a) film na 6
mat206

oglądałeś do połowy i wyłączyłeś, i według Ciebie to wystarczy by ocenić film na 4/10? w ogóle jakkolwiek ocenić? no ciekawe, nie ma co.
według mnie słabszy od poprzednich Ip Manów, ale film nie taki najgorszy
Ip Man -7
Ip Man 2 - 8
Ip Man: Narodziny legendy - 6

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones