PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=585024}

Naruto Shippūden 4: Zaginiona wieża

Gekijouban Naruto Shippuuden: Za rosuto tawâ
7,2 3 008
ocen
7,2 10 1 3008
Naruto Shippūden 4: Zaginiona wieża
powrót do forum filmu Naruto Shippūden 4: Zaginiona wieża

Bardzo kiepski

ocenił(a) film na 3

Uwielbiam mange Naruto (nie nazwę siebie fanem bo nie jestem wstanie wymienić nawet wszystkich głównych bohaterów), serial przestałem oglądać ze względu na zapychacze w których główny antagonista przewyższa siłą nawet Paina lecz mimo to widziałem wszystkie filmy i powiem że nie rozumiem jakim cudem ten otrzymał tak wysoką ocene. Bo zobaczyliście młodego kakashiego, czy spotkanie Naruto z Yondaime? Walki nudne (czy i Wy uwazacie że powinno być więcej bezpośrednich kontaktów? walki wręcz, czy na kunai?), muzyka taka sobie, teksty miały być wzniosłe a były takie jak zawsze (Naruto: nie poddawaj się, ja sie nie poddaje to i Ty dasz rade a potem te wszelkie księżniczki: oh ah dziękuję Naruto dzieki Tobie ja i mój naród - no ile tam mogło być osób na to wielkie miasto ... ze 20? <a ten kolo z jednym zębem i oczami jak Rock Lee to niby zabawny charakter? hmmm ... naaaaaat> - będziemy żyli długo i szcześliwie wedle praw stworzonych na wzór Twoich słow!!
No sory ale ten film nie zasługuje na ocenę 8,5. Góra 3,5.
Ehh liczyłem (bo nie czytałem o czym będzie ta część) że zrobią film ukazujący wojnę shinobi, lub walkę z Painem (sądze ze 10 film dotknie tego tematu ;), no ale się przeliczyłem i zawiodłem na całej linii :(
Nic. Mam nadzieję że fani anime nie zjadą mnie tylko dlatego ze mam odmienne zdanie. moja ocena to 3/10 dałbym moze i 5 za samą kreskę (bo przyznam że ładna) ale te walki i ciagle powtarzający się schemat ratowanych księżniczek ... nie 3 starczy ;)
Pozdrawiam i liczę że Wy udzielicie teraz jakiś uwag (bez obelg ;) )
P.S.
Po tak kiepskim seansie musze sobie osłodzić dzień odcinkiem Cowboya Bebopa :D

ocenił(a) film na 5
tomole4

Ja przestałem oglądać anime po walce z Painem, strasznie chciałem zobaczyć ją w animacji to zrobili ją tak, że brak mi słów (chodzi o tą część co Naruto się w Kyuubiego zmienia). Na szczęście manga jest jak najbardziej na wysokim poziomie cały czas i z niecierpliwością czeka się na następne chaptery :).
Co do tego filmu to hmm, walki faktycznie nudne, Naruto z 1 rasenganem biega sobie od marionetki do marionetki i je rozwala oO. Ten rasengan na końcu to nie mam pytań w ogóle :O, no ale w kinówkach już tak jest, że na koniec zawsze jakiś atak efekciarski, czy coś w tym stylu, kończy walkę. Na końcu jak się nie mylę Naruto mówi coś, że "Czy Ty naprawdę możesz być moim..." pewnie chciał powiedzieć ojcem, a o tym, że 4th był jego ojcem dowiaduje się podczas walki z Painem, a wtedy już umiał to całe sage mode, więc dlaczego go nie używał :O? Chyba, że coś pomieszałem to sry.

tomole4

Moim zdaniem najgorszy film naruto jaki dotychczas zrobiono. Jak zwykle ogromnie sie rozczarowalem, mialem nadzieje ze skupia sie na relacjach Minato i Naruto. Liczylem przynajmniej na jakies fajne ujecia gdy 4ty uslyszy ze chlopak ma na imie Naruto, lub ze potrafi stworzona przez niego technike rasengana, niestety nic takiego nie bylo. Historia do bolu oklepana, idac zreszta schematem poprzednich kinowek. Walki tez niezbyt efektowne, glowny bad gy jakis taki nijaki a final walki chyba kazdy juz znal na poczatku, przypuszczajac ze ogladal poprzednie filmy. Jedyne co mi przypadlo do gustu to muzyka, pojawilo sie kilka spoko soundtrackow, szczegolnie przypadl mi go gustu "mangetsu". Gdyby nie muzyka to bym dal 1/1u0 a tak jest 2/10.

ocenił(a) film na 4
Rodzyn1989_2

dla mnie do zjedzenia film ale od legendary super Rasengan głowa mnie zabolała co za patologiczna rodzina z tych uzumaki xD

Vitek85xxx

film jest do zniesienia mimo to jest trochę monotonny chodzi mi tu o nadużywanie rasenngana no ale następny już będzie o wiele lepszy tam będzie przynajmniej coś działo

ocenił(a) film na 5
Fireheaven7

oby ;/ na tym się bardzo zawiodłem... spodziewałem się czegoś więcej, a zrobili to gorzej niż fillery.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones