PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=97229}

Narzeczona Frankensteina

Bride of Frankenstein
7,1 3 749
ocen
7,1 10 1 3749
7,6 5
ocen krytyków
Narzeczona Frankensteina
powrót do forum filmu Narzeczona Frankensteina

"Narzeczona Frankensteina" to sequel dorównujący pierwszej części ponieważ film jest dobrze rozbudowany Henry już nie chce stworzyć potwora dlatego że chcę ale zostaję do tego zmuszony a sam potwór potrafi okazać emocję i uczucia.Podobnie jak w jedynce jet tu mroczny klimat w którym nie brakuje grozy, obawy, napięcia, czy czarnego humoru a tu też nie brakuję cmentarzysk,deszczowych nocy i ponurych domów.Bardzo dobrze widać że reżyser dużo czerpał z ekspresjonizmu, dajac mu specyficznego klimatu.Zakończenie filmu jest świetne z morałem i Narzeczoną Frankenstaina na pweno nie raz obejrzę bo to nie jest ta część z całej serii że się ją tylko na raz ogląda.

ocenił(a) film na 10
zegan333

Dorównuję jednak jest trochę słabszy od jedynki ponieważ Frankenstain nie jest taki mroczny mamy wtrącony humor dla mnie niepotrzebny a to że monstrum mówi w drugiej części jest dla mnie wadą.

ocenił(a) film na 9
sador1991

Wiadomo chcieli wzbogacić pewne rzeczy np. Mową

ocenił(a) film na 10
zegan333

W porównaniu z jedynką jest mniej straszny i cała charakteryzacja monstrum jest słabsza.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones