PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437710}

Narzeczony mimo woli

The Proposal
7,1 206 489
ocen
7,1 10 1 206489
5,9 16
ocen krytyków
Narzeczony mimo woli
powrót do forum filmu Narzeczony mimo woli

2/10 - Tragedia

ocenił(a) film na 2

2/10 - za dobre chęci
Film straszny. Dotrwałem do końca tylko i wyłącznie dlatego, że nie lubię wyłączać w
połowie. W tym przypadku to nie była nawet połowa. Ryan Reynolds grał na swoim
poziomie, nie było źle, ale jeszcze nie widziałem, żeby Sandra Bullock była tak sztywna i
sztuczna. Zero wczucia się. Makabra. Poza tym fabuła pozostawia wiele do życzenia. Jest
wiele momentów, kiedy film się dłuży, nie intryguje, przez co dłużyzny zachęcają do
wyłączenia. Kolejna sprawa - końcówka - nie wiadomo skąd rodzi się uczucie Andrew do
Margaret (skądinąd wszyscy wiedzieli, że tak będzie od początku, ale mimo wszystko
powinno mieć jakieś podstawy fabularne, a nie: królik z kapelusza).
Ogólnie nie polecam, fabuła się nie klei, nudna akcja, tragiczna Sandra Bullock.

faumond

Podpisuję się czterema łapami. Więcej napisałam w osobnym temacie, ale to co napisałeś : "fabuła się nie klei, nudna akcja, tragiczna Sandra Bullock." to idealne podsumowanie mojej oceny filmu.

ocenił(a) film na 8
faumond

Rola gustu oglądającego

Fabuła nie była najgorsza, Sandra Bullock może była sztywna ale dla mnie OK, a Ryan Reynolds zagrał bd dobrze.


W każdej chwili mogłeś wyłączyć ten film, a twoje uzasadnienie że nie lubisz wyłączać filmów jest w połowię jest.....

Po twoich ocenach nie których filmów mogę tylko POGRATULOWAĆ ZJEBANEGO GUSTU

ocenił(a) film na 4
vergin8

a tak bdw to sam masz zjebany gust. miło?

ocenił(a) film na 9
faumond

Po 1 to Sandra, jakbyś nie zauważył grała "sztywną" szefową, więc jaka miała być?? Poza tym później widać wyraźnie zmianę mimiki i zachować, po wizycie w domu Andrew. Po 2 uczucie o którym piszesz wzięło się m.in. z pracy razem przez 3 lata, historii o tatuażu, pocałunku(co było powiedziane w filmie), jej świeżo odkrytej wrażliwości i wielu rozmów, oraz wspólnego problemu, który często zbliża ludzi. Poza tym czasem wystarczy iskra, żeby wzniecił się ogień. Nie wiem też w którym miejscu Ci się "fabuła nie klei", bo dla mnie była oryginalna i poukładana. Ale tak to jest jak ktoś ocenia przez pryzmat zniechęcenia i oziębłości emocjonalnej...A już te użalanie się nad sobą, że musiałeś się torturować tym filmem, bo nie mogłeś wyłączyć, jak już film był w połowie są...delikatnie mówiąc żałosne. Sorry, ale taki publiczny samogwałt i manifestacja swojego niezadowolenia z własnej przyczyny mnie osobiście rozkłada na łopatki...to tak jakby zjeść na własne życzenie na siłę coś, czego się nie lubi i potem narzekać wszem i wobec jakie to coś było okropne nie obiektywnie, pod kątem "dobre/złe w swoim gatunku", tylko okropne, bo ja tego nie lubię.

faumond

Straszna tandeta.
"Wszystko o Stevenie" jest 100-razy lepszy.

ocenił(a) film na 4
faumond

zgadzam się z autorem tematu. film fatalny, komedia nie komedia, film powinien trzymać się kupy, fabuła musi być spójna i rozwijać się w odpowiednim tempie, a tego brakuje

faumond

A mi się bardzo podobał.

ocenił(a) film na 6
faumond

Sandra grała tak a nie inaczej bo tego właśnie od niej wymagano.
Inna sprawa że film oceniam 5/10 ze względu na słabą i naciąganą fabułę.

ocenił(a) film na 9
Alan83

Mi się bardzo film podobał... najgorszy z argumentów był odnośnie gry Bullock, przecież idealnie zagrała sztywną postać (zauważ też, że jej postać ewoluuje - albo inaczej, poznajemy ją z innej strony i sama aktorka wczuła się w to idealnie, dla tego też bullock zgarnęła nagrodę, czy tam nominacje - bo nie pamiętam), całość nie była jakoś wybitnie śmieszna, ale cała reszta była na bardzo wysokim poziomie. Arcydzieło to nie jest, ale nie spodziewałem się tak fajnego i przyjemnego filmu.

Skoro uważasz, że masz jakiś wybitny gust, to skąd ta nagroda/nominacja? Oceniłeś negatywnie coś, co jest jednym z największych atutów tego filmu, a to źle świadczy nie o tych którym film się podoba, a o tobie samym bo po prostu się nie znasz.

Odnośnie tego, że nie wiesz skąd się wzięło uczucie - niestety, nie każdy został obdarzony darem inteligencji i kojarzenia / łączenia faktów, nie mniej jednak w filmie wszystko było przedstawione i nie ma niedopowiedzeń. Nie wiem jak można nie zrozumieć tak prostego filmu, tobie jednak się to udało.

btw.
Fabuła była w miarę spójna, wątek główny nie był jakoś strasznie naciągany, przedstaw może dokładnie co było wg. Ciebie nie logiczne, a nie ogólnikowo się wypowiadasz.

ocenił(a) film na 9
Artemisek

Zgadzam się w całej rozciągłości ;)

To jedna z moich ulubionych komedii romantycznych.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones