PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437710}

Narzeczony mimo woli

The Proposal
7,1 206 489
ocen
7,1 10 1 206489
5,9 16
ocen krytyków
Narzeczony mimo woli
powrót do forum filmu Narzeczony mimo woli

Pomysł i fabuła ciekawe, jednak kilka scen ( jak np. te z latającym drapieżnikiem, motorówką i
babcią indianką) zdecydowanie obniżają ocenę. Były żenująco słabe, nieśmieszne i na poziomie
kina familijnego z pasma porannego na Polsacie.

Ogólnie jednak zarys i pozostała część filmu okay.
5/10

ocenił(a) film na 6
_MAX_

e tam motorowka była dobra. film ogólnie dobry i jako komedia też całkiem nieźle ;)

ocenił(a) film na 7
Ravse

Jasne, że tak. Obok Notting Hill jadna z nielicznych komedii romantycznych, jakie trawię.

chemas

tak sobie patrze ze Sandra Bullock jest z rocznika mojej mamy(1964r.) i az w glowie mi sie nie miescie ze w wieku 49 lat mozna tak apetycznie wygladac ;) chcialbym zeby moja zona (jak bede mial) wygladala tak jak ona w tym wieku. ;P pozdr.

ocenił(a) film na 7
kowal1994

To prawda. Pozdro i wesołych.

kowal1994

jeśli będzie zarabiała miliony jak Sandra to będzie mogła wyglądać równie apetycznie;)

ocenił(a) film na 8
_MAX_

mnie też nie podobała się scena z babcią szamanką oddającą cześć demonom, bo nie ma czegoś takiego jak bezosobowa natura stwórcza, i ten tekst w samolocie, że "duchy już mogą ją zabrać", babcia ewidentnie zwiedziona demonicznie, dla laików w temacie może to i komicznie wyglądało ten jej "taniec dziękczynny", ale mnie się to nie podobało i pozostawiło pewien niesmak, aczkolwiek reszta filmu bardzo przyjemna, śmieszna a jednocześnie wątek romantyczny ciekawie przedstawiony, mile spędzony czas, warto zobaczyć :)

ocenił(a) film na 7
Carin

Mnie ta scena właśnie najbardziej rozwaliła, w sensie z tym tańcem. Było to tak jakby oderwanie od całego filmu, ale jak dla mnie na plus. Pokazała też, że w tej Margaret, która miała wizytówkę suki jest trochę spontaniczności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones