PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437710}

Narzeczony mimo woli

The Proposal
7,1 206 489
ocen
7,1 10 1 206489
5,9 16
ocen krytyków
Narzeczony mimo woli
powrót do forum filmu Narzeczony mimo woli

CHała przez duze CH !!

ocenił(a) film na 4

Banalne, płytkie, marnie zagrane
Ta ocena na filmweb to jakies totalne nieporozumienie !!!!!!!!

aswq1

zgadzam się

aswq1

Ja sie nie zgadzam. Może nie był to zbyt ambitny film tylko lekka komedia ale to nie oznacza ze to jest chała i mozna sie z tego wyśmiewać. Mi sie podobały wszystkie zabawne sceny i uwazam ze film w pewnym sensie wart jest swojej oceny

ocenił(a) film na 9
aswq1

A czego Ty oczekujesz od komedii romantycznych? To jest gatunek lekki, zabawny i komediowy- ludzie oglądając komedię nie oczekują od niej czegoś ambitnego i wielce głębokiego. Ma się przyjemnie oglądać i już, a ten film przyjemnie się ogladało :)

ocenił(a) film na 2
Niedzisiejsza_Emily

Zgadzam się - komedia romantyczna ma być lekka, ma mieć śmieszne, błyskotliwe dialogi i happy end. Ale akurat "Narzeczony mimo woli" jest trochę jak wielokrotnie odgrzewany kotlet. Chociażby scena przed ołtarzem z wyznaniem bohaterki - kopia sceny "Ja cię kocham a ty śpisz" . Z tymże tam wzruszała, a tu nie. itp. Kilka fajnych momentów, tekstów, ale całość dla mnie na 2.
Lubię Sandrę Bullock i choć jest rewelacyjna w komediach, to uważam, że ma potencjał na zdecydowanie lepsze filmy.

aswq1

dobrze wiesz, jakie są komedie romantyczne, było nie oglądac, poza tym znam bardzo dużo znacznie gorszych komedii romantycznych niż ta akurat, która jest całkiem fajna. Daleko szukac nie muszę - np. wszelkie ostatnie polskie komromy

aswq1

Jakaś taka wtórna. Są dobre kom. rom., ale ta raczej nudna.

ocenił(a) film na 9
n4n4

Widziałem ten film pierwszy raz z dziewczyną, a później tak co rok na poprawienie humoru i powiem Ci, że jak dziś słyszę w radiu "relax" to widzę tego meksykańca z alaski i mam uśmiech od ucha do ucha ;)
Film dobry, tylko trzeba pamiętać, że to prosty, łzawy film o miłości z paroma świetnymi scenami komicznymi, a nie oczekiwać arcydzieła, które zmieni życie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones