PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=437710}

Narzeczony mimo woli

The Proposal
7,1 206 489
ocen
7,1 10 1 206489
5,9 16
ocen krytyków
Narzeczony mimo woli
powrót do forum filmu Narzeczony mimo woli

Heh;)

ocenił(a) film na 10

http://www.funnyordie.com/videos/e8cdc3db45/sandra-bullock-ryan-reynolds-behind- the-scenes-of-the-proposal
xD

Carpe_diem

masakra nie wiem czy to żart jest czy to tak na poważnie. mało zabawne moim zdaniem. poza tym ryan jest super a tej starej baby to nie kojarze w ogóle (no może trochę) i na pewno nie jest większą gwiazda niż on.

ocenił(a) film na 5
martusia9998

sama jestes stara baba... ;)
za kotki...

ocenił(a) film na 8
martusia9998

Dziewczę, nie sraj żarem bo grozi pożarem :D Wiesz co to gra aktorska?

ocenił(a) film na 8
Carpe_diem

na pewno nie było to na serio, ale mi się podobało :) Niezłe kawalarze.. hehe

karoltom_mt

o co tam chodziło bo nie do końca zrozumiałam, mógłby ktos napisać...

fusia432

Ha, ha. Fajnie to zagrali. Niezła promocja filmu. Nawet mam ochotę obejrzeć, choć nie przepadam za komediami romantycznymi. O ile to jest komedia romantyczna.

fusia432

i właśnie dlatego należy się uczyć języków obcych - żeby rozumieć trailery ;p

użytkownik usunięty
suszyMie

Naucz się najpierw j.polskiego , a potem zasad wychowania bo brakuje ci ich .

Hipokryta..
za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>za krótki <br/>

ocenił(a) film na 8
Carpe_diem

Obejrzałam zwiastun i nastawiłam się bardzo pozytywnie na ten film.
Potem obejrzała zamieszczony tu link i uwierzyłam, że to wszystko prawda nagrana ukrytą kamerą i zniechęciło mnie to do jego oglądania.
W miarę jak zaczęłam całość trawić zaczęło do mnie jednak docierać przełożenie scenariusza na niby-rzeczywistość poza światem kamer.
No brawo.
Udało im się mnie nabrać :)
Idę to obejrzeć :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones