PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757117}

Następcy 2

Descendants 2
7,0 6 062
oceny
7,0 10 1 6062
Następcy 2
powrót do forum filmu Następcy 2

Całkiem niezły

ocenił(a) film na 7

Dobry ale pierwsza część lepsza.
A wy jak sadzicie?

ocenił(a) film na 9
klaudia_182

Ogólnie podobał mi się w pierwszej połowie wręcz rewelacyjny.
Jak myslisz bo nie do końca zrozumiałam:

Spoiler

Jak mal zobaczyła swój obraz/witraż to ogarnęła, że Ben wiedział kim ona jest. A wcześniej nie potrafili się dogadać. No i zakazywał jej uzywać księgi zaklęć (mimo że to jakaś część jej osobowości- córka czarownicy jednak :)

ocenił(a) film na 7
drucik007

UWAGA W TEKSCIE SA SPOJLERY Też mnie to zastanawiało. Myślę że mógł poczuć się oszukany w końcu Mel na początku robiła wszystko idealnie a okazało się że to książka nie ona.
Wydaje mi się też ze musieli oddać wszystkie rzeczy związane z magią. Np Evie (nie jestem pewna czy dobrze napisalam) oddała swoje lusterko .
To moje przypuszczenia chodź mogło chodzić o coś zupełnie innego.

ocenił(a) film na 9
klaudia_182

Spoilers

Tak musieli wszystko oddać.
Tylko to, że ona próbowała się dostosować do otoczenia. On nie ogarnął, że to z jej strony jest "na siłe" i się męczy. Ona nie ogarneła, że nie takiej jej pragnął. I w zasadzie cały motyw na tym był zbudowany.
No ale taka nagle zgapa och zrobił dla mnie obraz/witraż on mnie zna jestem częścią wyspy i tego królestwa. Jakoś tego w obrazie nie widziałam.
W ogóle tak jakoś Uma oddała pierścień i sobie odpłynęła... Mocno mnie to rozczarowało. Tak po prostu?

W ogóle ciekawe gdzie Mel podziała później matke xD

ocenił(a) film na 7
drucik007

SPOILERY
Gdy Mel "pakowała" ta jaszczurkę na poczatku nie miałam pojęcia o co z nią chodzi XD Dopiero pózniej ogarnełam ,że to jej matka. Może być tak ze np zostawiła ja na tej wyspie potępionych tak jak to zrobiła z książka chociaż może za bardzo się doszukuje w tym jakiegoś sensu.
Faktycznie Uma dziwnie postąpiła ale na końcu filmu już po "finałowej" piosence wyłania się z wody i mówi coś w stylu " to jeszcze nie koniec" nie wiem czy też zwróciłaś na to uwagę. Jest to trochę dziwne bo skoro "to jeszcze nie koniec" to czemu tak łatwo się poddała? Ogólnie ta postać niezbyt mi się podoba.
Jeśli chodzi o obraz myślę podobnie. Twórcy filmu za jego pomocą chyba chcieli nam na siłę pokazać ,że między nimi znów jest super ,że jak to napisałaś on ja zna , ona jest częścia wyspy itd


ocenił(a) film na 7
klaudia_182

Też tak uważam ale dołożę swoje 7/10 !!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones