PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=816202}

Następcy 3

Descendants 3
7,2 3 392
oceny
7,2 10 1 3392
Następcy 3
powrót do forum filmu Następcy 3

Największe zaskoczenie filmu. Genialnie odegrana postać ,,złej dobrej". Aż chętnie zajrzę do innych filmów z tą aktorką. W całym filmie cudowna muzyka zdecydowanie lepsza niż w drugiej części i trzymająca poziom pierwszej. Z fabułą podobnie. Jedyne co mi się nie spodobało to postać Bena,która zbyt wiele sobą nie zaprezentowała w tej części. Perfekcyjnie pokazana rywalizacja między Mal a Umą przeradzająca się w przyjaźń. Genialny wątek być może przyszłego związku syna Gastona i Jay'a. Największym zaskoczeniem była końcówka. Kto w pierwszej części spodziewałby się takiego finału? Jestem ciekawa jak nasi potępieni będą dogadywać się z rodzicami. Hades to złoto, świetna postać. Jedyne co mi się w zakończeniu nie podobało to To, że Audrey praktycznie nie poniosła żadnej kary, o czym wspominał Hades. Jak widać są równi i równiejsi.

ksiezniczka_polkrwi_

Jej nowy teledysk wymiata:
https://youtu.be/r9o1QS-itsU

ksiezniczka_polkrwi_

Zgadzam się ze wszystkim co napisałaś :) Naprawdę, nie spodziewałam się, że ten film utrzyma poziom. Rzadko bywa by 2 część była dobra, a co dopiero 3! I też bardzo mi się podobały wypowiedzi Hadesa odnośnie tego, że zły zrobił coś złego? To jest zły i koniec, zamknąć, wyrzucić klucz. Ale jeżeli ktoś z tych dobrych zrobi coś złego, to przypadek, wybaczmy. Też wydaje mi się, że powinna była ponieść karę, Chad też. I nie spodziewałam się otwarcia bramy na wyspę, ale myślę, że cały film bardzo trafnie to uargumentował, pokazując właśnie, że zło i dobro nie zależy od miejsca, w którym się chowasz, od czynów twoich rodziców tylko od twoich wyborów. Poza tym bardzo fajnie został też przedstawiony wątek Umy - dokładniej wyjaśniono, że jej chęć posiadania różdżki w 2 części miała służyć dobru, pomóc wszystkim dzieciom z wyspy. Bardzo dobry film :) I kocham te wstawki z animacji, które było słychać, przynajmniej w oryginalnej wersji językowej :)

palenaj

Mam kompletnie inne zdanie aktorsko to uważam wypada najgorzej, Sara Jeffery już wcześniej pokazała jak kiepską jest aktorką tym bardziej rola złej nijak do niej nie pasowała ):

palenaj

Dodam jeszcze że zakończenie akurat jest dość przewidywalne :)

buterfly

Jak to możliwe że Andrey bardziej zachowuje się jak Diabolina niż jej biologiczne dziecko?




I sniga w 3 z bym berłem które ponoć dotyka tylko potomek Diaboliny?



I stąd się biorą takie crazy teorie że Mal jest biologiczym dzieckiem Aurory , a Andrey Maleficent.


clarabella12

A tak na poważnie to Audrey ukradła show jako złoczyńca





Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones