PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=621733}

Następny jesteś ty

You're Next
5,7 17 340
ocen
5,7 10 1 17340
6,3 10
ocen krytyków
Następny jesteś ty
powrót do forum filmu Następny jesteś ty

Główna bohaterka.

ocenił(a) film na 7

Rzadko się zdarza, że główna bohaterka horroru myśli. Dzięki temu film miło się ogląda xD

ocenił(a) film na 8
Colinowaa

To prawda! Oprócz niewyciszenia telefonu, ale w tej sytuacji nie każdy by o tym pomyślał. ;)

Colinowaa

podzielam twoje zdanie, nie da się nie lubić takiej inteligentnej dziewczyny.
czasem w tego typu horrorach bohaterzy są tak puści, że aż kibicuję mordercy ;)

ocenił(a) film na 7
_j_w_

Dokładnie ;D

ocenił(a) film na 6
_j_w_

np funny games

brejdzi

W "Funny Games" jest to akurat celowy zabieg reżysera - wiele osób nie zdaje sobie sprawy ile okrucieństwa w nich drzemie... :/
Polecam dogłębnie prześledzić podfora filmu...

ocenił(a) film na 8
Colinowaa

taaak, bardzo fajna ta glowna bohaterka ;)

ocenił(a) film na 7
Colinowaa

Polecam Ci zatem Eden Lake!

ocenił(a) film na 6
reatt

Akurat zły wybór. Bardzo lubię ten film, ale główna bohaterka nie do końca była ogarnięta. Już sam fakt, że zostawiła męża, albo scena z telefonem komórkowym. Tak samo końcowa scena, kiedy domyśliła się kto to jest, mogła powiedzieć, że chce wyjść na dwór się przewietrzyć, bo jej niedobrze i uciec stamtąd (chociaż wtedy film straciłby na wartości, bo akurat zakończenie było bardzo dobre). Gdyby wszyscy byli tacy cwani i mądrzy to by nie było takiej fabuły ;p

ocenił(a) film na 7
Colinowaa

https://www.youtube.com/watch?v=l24DFbedbJ0

ocenił(a) film na 3
Colinowaa

Zgadzam się, to wielki plus tego filmu. Szkoda, że reszta bohaterów była już jej wielkim przeciwieństwem -przeciwieństwem tak myślenia, jak i jakiś bardziej racjonalnych, rozsądniejszych działań (o ile to w takiej sytuacji możliwe, a na większą skalę było to możliwe do przedstawienia, myślę), ale i ten brak zwykłych ludzkich emocji, troski o bliskich (oczywiście chodzi mi bardziej o te osoby nie zamieszane w 'spisek'), był tylko pusty płacz i krzyk, 'odpadanie' ludzi, przez śmierć czy ucieczkę, jakby to były piłeczki w grze a nie ludzie/ bliscy właśnie. Mimo bardzo fajnej głównej bohaterki, film słaby dla mnie.

Colinowaa

Szkoda, że reszta postaci nie myślała. Wszyscy byli tacy nielogiczni. Np. typka wybiega z domu bo coś ja przestraszyło na górze, gdzie dopiero umarła jej mamuśka, ale nikt nie sprawdzi o co chodzi i nie wejdzie na górę. A gościu jak krył się pod łóżkiem tak nadal tam został.

Colinowaa

Aż za bardzo myślała. Ciężko mi uwierzyć, że w takiej sytuacji można zachować tak zimną krew. Nie mówiąc już o tym, że sama zdołała wykończyć wszystkich. Przejęła super moce morderców z większości horrorów, którym zabijanie idzie absurdalnie łatwo.

Colinowaa

Polecam " kiedy dzwoni nieznajomy" :)

Colinowaa

Nie pomyślała żeby przynajmniej jedną osobę odpowiedzialną za całą sytuację zostawić przy życiu, ciekawe jak się z tego wytłumaczyła po przyjeździe policji...

ocenił(a) film na 4
szarobury1321

Tym bardziej że zginął policjant w w wyniku zainstalowanej przez nią pułapki. Ale... Myślę, że laska raczej nie powinna mieć problemów z oczyszczeniem siebie z zarzutów

Gladiator1000

A w jaki sposób?

ocenił(a) film na 4
szarobury1321

Wystarczy, że powie prawdę. Policja szybko odtworzyłaby rzeczywisty przebieg zdarzeń. Do tego nie miała motywu. Przecież to nie ona miała dziedziczyć fortunę tylko jej chłopak. Niczego by nie zyskała. Oczywiście policja mogłaby przypuszczać, że to seryjna morderczyni przyłapana na gorącym uczynku, ale wydaje się to raz mało prawdopodobne a dwa badania, którym z pewnością byłaby poddana nie wykazałyby u niej żadnych skłonności psychopatycznych. Należy dodać, że jak śledczy zaczęliby wnikliwie analizować jej osobę, to nie znaleźliby żadnych jej powiązań z zasmaskowanymi mordercami. Nie miała ich ani ona, ani rodzice, ani brat jej chłopaka oraz jego dwie siostry. Mieli je za to prawdziwi zleceniodawcy. Co więcej, z filmu dowiedzieliśmy, że zabójcy byli dobrze opłaceni. Jeśli kasa za ich "honorarium" pochodziła z przelewu bankowego wykonanego przez twórcę tego planu z piekła rodem, to laska właściwie mogłaby się przestać bać o swoją przyszłość. Rzecz jasna, mogłaby beknąć za nieumyślne spowodowanie śmierci policjanta, ale myślę, że biorąc pod uwagę to w jakiej sytuacji działała, że był to nieszczęśliwy wypadek, że od początku śledztwa dobrze współpracowała z organami sprawiedliwości, i - być może- nigdy nie była notowana to za ową z brednie nie skazałaby jej żadna ława przysięgłych w Stanach Zjednoczonych

ocenił(a) film na 4
Gladiator1000

*zbrodnię

ocenił(a) film na 8
Colinowaa

Glowna bohaterka to najwieksza zaleta tego filmu. Doslownie mialem wrazenie ze ogladam ekranizacje lemingów, gdzie role bezmyslnych stworkow pelni rodzina Davisonów, a Erin jest graczem, ktory probuje ich utrzymac przy zyciu uzywajac intelektu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones